reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walenie Głową

Cześć dziewczyny,
my jesteśmy po wizycie u neurologa. Oczywiście wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Zapytałam oczywiście co może oznaczać takie zachowanie.
A pani dr powiedziała, że Jaś chce zwrócić na siebie uwagę i cyt. stereotypowe symptomy choroby sierocej. -zabrzmiało strasznie! W szoku byłam, rzadko kiedy bawi się sam -prawie cały czas ktoś jest obok niego... ale na szczęście już przeszło! i na przekór częściej zajmuje się sam sobą i tak mu najwyraźniej wygodniej, tylko od czasu do czasu zerknie kontrolnie czy ktoś jest w pobliżu :)
 
reklama
u nas średnio... mały w nocy sie rzucał i to mnie bardzo zasmuciło... ponadto teraz płakał mi tak żałośnie przez 1,5 h; nie wiedziałam co mu jest i dalam panadol, po którym dopiero mały sie uspokoił... wynika z tego, ze go coś bolało... tak sie boje, ze to główka....:-:)-:)-:)-( niestety musimy czekac do wieczora by sie skontaktowac z naszym lekarzem.... :frown::frown::frown::frown::frown:
 
Do góry