reklama

Walentynki, dzień kobiet...jak świętujecie?

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez Olek-3, 9 Marzec 2013.

1. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Mamy w kalendarzu parę świąt, dochodzą nowe. Jak podchodzicie do takich walentynek, czy dnia kobiet?

2. Szary

Szary Początkująca w BB

Dla mnie te dwa dni są jak normalne dni.

Właściwie cały rok pamiętam by kochać i staram się to okazywać, podobnie przez cały rok nie zapominam, że moja kobieta jest kobietą :)

3. reklama
  4. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Ja na walentynki dostałam od męża bardzo piękny prezent a mianowicie zegarek, dokładnie taki model jak tutaj. Zaskoczył mnie tym bardzo ponieważ nie spodziewałam się takiego prezentu, były kwiaty, kolacja a na deser właśnie zegarek. Teraz zawsze jak sprawdzam która jest godzina myślę o moim ukochanym;)

5. fotoprimo

fotoprimo Zaciekawiona BB

najfajniejsz prezent to taki który wywołuje największe zaskoczenie, mały - duży, drogi nie dorgi musi wywołać totalne zaskoczenie, polecam kolacje we dwoje to uwielbiają kobiety, smacznie bez pośpiechu i romantycznie ;)

6. Tata_Stasia

Tata_Stasia Początkująca w BB

My z żoną właściwie walentynki mamy na co dzień. Staramy się, żeby zaskakiwać się nawet bez okazji, a nie tylko w jakimś konkretnym dniu. Poza tym nie ma nic lepszego niż chwila wolnego czasu z rodziną - to zawsze jest dla nas najlepszy prezent :)

7. alicja90f

alicja90f Zaciekawiona BB

Walentynek nie świętujemy jakoś specjalnie. Może jakieś winko wieczorem i film.. Za to na Dzień Kobiet wybieram się z przyjaciółkami do SPA nad morzem. Trochę przyjemności się należy ;) Wybrałyśmy pensjonat Primavera, gdyż mają atrakcyjną ofertę skierowaną właśnie do Pań w związku z ich świętem. Baseny, sauny, pyszne jedzenie, kolorowe drinki.. To lubię ;) Gdyby ktoś był zainteresowany i chciał przejrzeć ofertę dokładniej to wrzucam linka- www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/dzien-kobiet-nad-morzem

Poleć forum