reklama

Walentynki, dzień kobiet...jak świętujecie?

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez Olek-3, 9 Marzec 2013.

 1. Olek-3

  Olek-3 Fanka BB :)

  Mamy w kalendarzu parę świąt, dochodzą nowe. Jak podchodzicie do takich walentynek, czy dnia kobiet?
   
 2. Szary

  Szary Początkująca w BB

  Dla mnie te dwa dni są jak normalne dni.

  Właściwie cały rok pamiętam by kochać i staram się to okazywać, podobnie przez cały rok nie zapominam, że moja kobieta jest kobietą :)
   
 3. reklama
 4. teresaw

  teresaw Zaangażowana w BB

  Ja na walentynki dostałam od męża bardzo piękny prezent a mianowicie zegarek, dokładnie taki model jak tutaj. Zaskoczył mnie tym bardzo ponieważ nie spodziewałam się takiego prezentu, były kwiaty, kolacja a na deser właśnie zegarek. Teraz zawsze jak sprawdzam która jest godzina myślę o moim ukochanym;)
   
 5. fotoprimo

  fotoprimo Zaciekawiona BB

  najfajniejsz prezent to taki który wywołuje największe zaskoczenie, mały - duży, drogi nie dorgi musi wywołać totalne zaskoczenie, polecam kolacje we dwoje to uwielbiają kobiety, smacznie bez pośpiechu i romantycznie ;)
   
 6. Tata_Stasia

  Tata_Stasia Początkująca w BB

  My z żoną właściwie walentynki mamy na co dzień. Staramy się, żeby zaskakiwać się nawet bez okazji, a nie tylko w jakimś konkretnym dniu. Poza tym nie ma nic lepszego niż chwila wolnego czasu z rodziną - to zawsze jest dla nas najlepszy prezent :)
   
 7. alicja90f

  alicja90f Zaciekawiona BB

  Walentynek nie świętujemy jakoś specjalnie. Może jakieś winko wieczorem i film.. Za to na Dzień Kobiet wybieram się z przyjaciółkami do SPA nad morzem. Trochę przyjemności się należy ;) Wybrałyśmy pensjonat Primavera, gdyż mają atrakcyjną ofertę skierowaną właśnie do Pań w związku z ich świętem. Baseny, sauny, pyszne jedzenie, kolorowe drinki.. To lubię ;) Gdyby ktoś był zainteresowany i chciał przejrzeć ofertę dokładniej to wrzucam linka- www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/dzien-kobiet-nad-morzem

   

Poleć forum