reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

walentynki !

Pateczka515

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2014
Postów
52
Miasto
Overpelt
Czesc dziewczyny,pytanie z innej beczki. Jak spedzacie walentynki? Wiem ze czesc dziewczyn moze nie lubi tego swieta ale ja jestem typowa romantyczka i chcialabym zaskoczyc swojego ukochanego jakims prezentem czy czymkolwiek. Wiem tez ze on cos dla mnie szykuje typu romantyczna kolacja czy spa bo cos mi wczesniej wspominal ale ja jestem taka osoba,ktora lubi bardziej dawac niz brac dlatego chcialabym od was jakis porad,pomocy lub pomyslu na ciekawy prezent badz cokolwiek. Pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
Do góry