reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walentynki

natala95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1 785
Kochane już niebawem walentynki co dajecie mężom ,co planujecie ? Bo ja mam kompletną pustke w głowie [emoji20] [emoji20] [emoji20]

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A dziecko odpada żeby gdzieś poszło z wami? Pytam na poważnie, są dzieci które potrafią być grzeczne z pół godziny i takie które nie.
 
Dwojke dzieci wziac ze soba to troche kiepsko...wiec wole juz spedzic ten czas z partnerem w domu jak nie mamy z kim zostawic pociech

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dziecko odpada żeby gdzieś poszło z wami? Pytam na poważnie, są dzieci które potrafią być grzeczne z pół godziny i takie które nie.
Nie mam nic przeciwko, żeby wziąść dziecko z sobą, tylko była by mi potrzebna albo smycz albo klatka:eek:bo mój nie potrafi usiedziec w miejscu 5 minut. Ostatnio wyszliśmy na pizzę z młodym zdarzylismy zamówić a ten biegal od stołu do stołu do ludzi i cmokal ze glodny:confused2:a w końcu pobiegł w stronę drzwi więc jest kiepsko:baffled:
 
Ja nie mówię że macie brać i kropka tylko było pytanie czy to wchodzi w grę czy nie. Jak nie, to nie, nic na siłę jeżeli dziecko nie da rady ;) niektóre dzieci dają radę stąd propozycja żeby to rozważyć.
 
Nie mam nic przeciwko, żeby wziąść dziecko z sobą, tylko była by mi potrzebna albo smycz albo klatka:eek:bo mój nie potrafi usiedziec w miejscu 5 minut. Ostatnio wyszliśmy na pizzę z młodym zdarzylismy zamówić a ten biegal od stołu do stołu do ludzi i cmokal ze glodny:confused2:a w końcu pobiegł w stronę drzwi więc jest kiepsko:baffled:
Skaś to znam[emoji3] [emoji3]

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mówię że macie brać i kropka tylko było pytanie czy to wchodzi w grę czy nie. Jak nie, to nie, nic na siłę jeżeli dziecko nie da rady ;) niektóre dzieci dają radę stąd propozycja żeby to rozważyć.
Ja wiem, w domu tez nie ciekawie w sumie by bylo bo zasypia ok 23:(
 
reklama
Do góry