reklama

Walentynkowe prezenty-pomysły:]

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez olenka12345, 31 Styczeń 2010.

1. olenka12345

olenka12345 Fanka BB :)

hej...chciałabym byśmy na tym wątku mogły sie podzielic swoimi pomysłami co do Walentynkowych prezentów..:tak:;-):-)
    jezeli wątek Wam się nie spodoba..zawsze można go skasowac:sorry2:

ja jak narazie w planach mam zakupienie mojej drugiej połówce jakiś fajny zegarek..
    nie wiem co kupic..narazie ten zegarek obstawiam..Macie jakieś ciekawsze pomysły?;-)

2. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

Urodzic :S

3. reklama
  4. olenka12345

hehe no tak..to byłby chyba najlepszy prezent..tylko wiesz.,gdyby to od nas zależało,że sie powie..ja chce urodzic 14stego i koniec:tak:
    a jak nie wypali z tym urodzeniem to może lepiej miec cos w razie"wu";-):-D:sorry2:

5. MisiaM

Ja chyba zamówie duze puzzle z naszego wspólnego zdjecia. np 1000 elementow

6. Nesca

Nesca Zaangażowana w BB

podziwiam was dziewczyny, ja mam tak w d... walentynki, dobrze będzie jak jakieś ciasto zrobie.... :sorry2:

7. olenka12345

ciekawe..a gdzie coś takiego można zamówic?:tak:

8. Serduszko1

Serduszko1 Fanka BB :)

Ciekawy pomysł bede musiała nad tym pomyślec tym bardziej ze nie mam zadnego pomysłu na prezent:zawstydzona/y:

9. MisiaM

Sa w empiku itp ale na allegro jest taniej ;)
    Albo wpiszcie w googlach foto puzzle mozna znaleźć jeszcze taniej niz na allegro.
    Walentynki w niedziele to akurat jakis fajny obiadek czy kolacja i romantyczne układanie razem puzzli ;)
    A później małe conieco i na porodówkę ;)

10. reklama
  11. olenka12345

hehe..wiesz,że o tym samym pomyślałam..z ta kolacją i wogle heh;-)

12. MisiaM

Olu bo my chyba jakies pokrewne duszyczki jestesmy :D

Poleć forum