reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walentynkowe prezenty-pomysły:]

A ja co roku się staram, wymyślam różne fajne rzeczy, a Mój nic. Jak dostanę różę, to dobrze. :dry::eek:
Więc w tym roku powiedziałam sobie NIC Z TEGO. nie wysilam się, nie myślę, nic nie szykuję :sorry2:
A może urodzę? W końcu termin mam na 15-go, więc może Mała zdecyduje się wyjść dzień wcześniej i będzie prezent :-D
 
reklama
Ja tak samo mam w nosie, pewnie juz dzidzia bedzie to nam wynagrodzi jak maz cos przyniesie to sie uciesze :-) ja tez zawsze mysle o prezentach , bo on to zawsze nie ma pomyslu. A z reszta moi rodzice u nas beda , jak bedzie wszystko ok to moze na kolacje pojdziemy;-) nie wiem zobaczy sie
 
Ostatnia edycja:
olenka12345 heheh to sie składa my z moim M też 17tego mamy rocznice... tylko że 5 :-D
a prezentu jeszcze nie wymyśliłam, ale w tym roku planuje zrobic coś sama.... nie chce nic kupowac.......
zobaczymy... może jednak lekarza będą mieli racje i posypie się wcześniej... hmmmmm
 
olenka12345 heheh to sie składa my z moim M też 17tego mamy rocznice... tylko że 5 :-D
a prezentu jeszcze nie wymyśliłam, ale w tym roku planuje zrobic coś sama.... nie chce nic kupowac.......
zobaczymy... może jednak lekarza będą mieli racje i posypie się wcześniej... hmmmmm
hehe..no to super:-)
patrzcie co znalazłam fajnego..zamówiłam sobie tak dla śmiechu ..
STRINGI z Twoim nadrukiem, Świetne na PREZENT (875253419) - Aukcje internetowe Allegro
z napisem :"Własnosc Łukasza" hehe;-)takie coś innego i śmiesznego;-)

mogę jeszcze polecic fajnego misia...
ZAPUSZKOWANY miś pluszowy z TWOIM nadrukiem <- (889094984) - Aukcje internetowe Allegro
;);-):-)
 
link nie działa
a takich rzeczy ze zdjeciem jest sporo na allegro wiec szukaj tam jak tu jest drogo
 
reklama
podziwiam was dziewczyny, ja mam tak w d... walentynki, dobrze będzie jak jakieś ciasto zrobie.... :sorry2:

heheheh dobreeeeeeee:-D:-D ja tam też specjalnie sie nie przygotowuje...miłość trzeba okazywać na co dzień..ale prezentem od męza nie pogardzę...:-p

FOTO PUZZLE z Twoim zdjęciem A4 35el. PREZENT (907479115) - Aukcje internetowe Allegro
ja już zamówiłam puzzle..bo my akurat 17stego lutego bedziemy mieli też 6stą rocznicę..;-)

ładny pomysł;-) ja kiedyś kalendarz zrobiłam z moimi seksownymi zdjątkami;-)
 
Do góry