reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walentynkowe prezenty-pomysły:]

reklama
Ja myślałam żeby gdzieś wyjśc na jakąś romantyczną kolacyjkę, bo to może jeszcze długo nie nastąpić. Ale jak się spytałam mojego M co robimy w Walentynki to odpowiedział, że nie wie bo moze na porodówce będziemy:sorry2: Nie ma co, romantycznie:dry: W sumie prezent byłby fajny:tak: Ale ponieważ nie chce mi się myśleć nad prezentem to chyba kupię jakieś czekoladki w opakowaniu w kształcie serduszka. M jest słodkożerny więc się ucieszy. Zresztą Walentynki nigdy na mnie specjalnie nie działaly:-)
 
Ja mam termin na 14 lutego wiec może może :D A tak na powaznie to muszę coś wymyślić dla tego mojego gada bo przeciez tak masakrycznie zawaliłam z Mikołajkami że On tego nigdy nie zapomni. Braliśmy ślub 5 grudnia i jak Boga kocham Mikołaj mi wyleciał z głowy a trafił mi się facet ktory pamieta o kazdej rocznicy i wszystkie swieta sa dla niego baardzo wazne.Tak mi głupio było :OOO Zawsze mu daje prezenty materialne bardzo a teraz mysle nad czyms sentymentalnym ;) Myslałam nad jego ulubionym sernikiem w kształcie serca i nad czymś jeszcze...może jakiś foto-kolaz?
 
Fajny pomysł z tym sernikiem :-)

Ja co roku prócz jakiegoś drobiazgu - tak symbolicznie - to robiłam romantyczny obiad dla dwojga ;-)
W tym roku raczej to nie wypali, bo:
- po pierwsze: nie wiem jak się będę czuła, w końcu to już końcóweczka
- a po drugie mamy termin na 15-go i kto wie, może Niunia nam prezenta sama zrobi :-D
 
ja się nigdy jak dotąd nie odważyłam z obiadkiem ani kolacją.Najśmieszniejsze jest to że od takich rzeczy zawsze był M :p To on raz zrobił buritos , potem sałatki,koreczki spaghetti a ja nic nigdy :O Wstyd wiem ale moze to naprawię kiedys :p Ja sie boje ze bedzie niedobre,ze nie zdążę,że przypalę :O No masakra hihi
 
ja swojemu chciałam bransoletkę zrobic.... tylko cholera nie mam pomysłu na męską bransoletkę:p:p żeby nie była jakaś "pedalska" hehehe
termin n iby mam na 14 ale pewnie i tak przenoszę więc prezent jakiś trzeba zrobic hehehehehhe
 
ja swojemu chciałam bransoletkę zrobic.... tylko cholera nie mam pomysłu na męską bransoletkę:p:p żeby nie była jakaś "pedalska" hehehe
termin n iby mam na 14 ale pewnie i tak przenoszę więc prezent jakiś trzeba zrobic hehehehehhe

pleciona z wezełkow z czarnej muliny
 
Własnie ja też jak pisałam mam termin na 14 ale tez zapowiadają się "przenosiny" i jestem ciekawa czy urodzę rybkę czy wodniczkę :D od 19 lutego ryba.
 
reklama
Własnie ja też jak pisałam mam termin na 14 ale tez zapowiadają się "przenosiny" i jestem ciekawa czy urodzę rybkę czy wodniczkę :D od 19 lutego ryba.
no mój to pewnie rybka będzie..... za dobrze m,u się pływa w brzuszku :-):-)
kochaniutka tylko nie wiem jak się robi z muliny:zawstydzona/y:
zawsze robiłam ze srebra, ze skóry ........
ale nie supłałam muliny... hmmmmm
poszukam w necie jak to wygląda i jak się to robi :-D
 
Do góry