reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walentynkowy wieczór z mężem- pomysły.

A ja się ciągle zastanawiam co kupić dla swojej żony na walentynki. Oczywiście spędzimy razem wieczór, ale chciałbym jej oprócz tego coś kupić. Dzisiaj znalazłem w necie wyszukiwarkę porównującą prezenty walentynkowe, ale wybór tych prezentów u nich nie jest wcale taki wielki ... a ja ciągle nie wiem co kupić ...

Pozdrawiam
Sebastian
a może jakąś ładną seksowną bieliznę ????
 
reklama
A jak nie na rozmiaru?????
Może perfumy, albo jakiś ciuszek- bo my kobitki zawsze mamy braki w garderobie ;-)

no mąż nie zna rozmiaru żony???
walentynki to podobno romantyczny czas a ciuchy typu bluzki to można kupić w inny dzień...:) tak przynajmniej ja uważam..ale on zna swoją żonkę najlepiej ięc musi zdadecywdować..jednak perfumy też fajny pomysł :)
 
Jak dla mnie perfumy to przejedzony prezent - bo w zasadzie na swieta , urodziny , imieniny jest podobnie.
Kwiaty - trafione.
Bielizna - na walentynki może mąż sam wybrać dla zonki cos co jemu się podoba :)
I sądzę , że nie ma się co wstydzić , że nie odzyskało się do końca figury sprzed ciąży.
W końcu mąż kocha Cię taką jaka jesteś , a jak będziesz się wzbraniać przed wszystkim to co z tego wyjdzie ?
Niedługo będzie wiedział , ze nawet nie ma co marzyć i prosić o jakąś niespodziankę , bo będziesz się wstydzić.
Ja np po uśpieniu synka zamierzam zrobić coś czego nigdy do tej pory nie robiłam :D
 
a ja mam taki pomysł na walentynki w tym roku :)podrzucę mężowi własnoręcznie zrobione zaproszenie na fantastyczna kolacje walentynkową i żeby nie czuł się zwolniony z obowiązku zrobienia czegokolwiek pozostawię mu kwestię wyboru wina i kwiatów. ja sama zadbam o kolację, przepyszne tosty hawajskie wytnę w kształt serc, dalej lekką sałatka warzywną z truskawkami które będą symbolizować serca. w sklepie Enjoy który jest w Zlotych Tarasach kupiłam juz 2 specjalne balony foliowe, czerwone serducha i pare innych gadżetów. i mam tez olejki eteryczne dr beta. więc w kominku zapale chyba zapach ylangowy...najbardziej pobudzający więc odpowiedni na taka okazję :)przyćmione światło, mnóstwo świec, subtelna muzyka...on i ja....full romantica.
 
reklama
Hej. A macie jakieś pomysły na ten rok? Na to co będzie dobre na walentynki? Kurczę nie mam zupelnie pomyslu jak to zaplanować. Na dworze jest minus 15 stopni a nie można wyjśc do żadnej restauracji.
 
Do góry