reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Walentynkowy wieczór z mężem- pomysły.

andrewa88

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
A ja się ciągle zastanawiam co kupić dla swojej żony na walentynki. Oczywiście spędzimy razem wieczór, ale chciałbym jej oprócz tego coś kupić. Dzisiaj znalazłem w necie wyszukiwarkę porównującą prezenty walentynkowe, ale wybór tych prezentów u nich nie jest wcale taki wielki ... a ja ciągle nie wiem co kupić ...

Pozdrawiam
Sebastian
a może jakąś ładną seksowną bieliznę ????

reklama

andrewa88

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
A jak nie na rozmiaru?????
Może perfumy, albo jakiś ciuszek- bo my kobitki zawsze mamy braki w garderobie ;-)

no mąż nie zna rozmiaru żony???
walentynki to podobno romantyczny czas a ciuchy typu bluzki to można kupić w inny dzień...:) tak przynajmniej ja uważam..ale on zna swoją żonkę najlepiej ięc musi zdadecywdować..jednak perfumy też fajny pomysł :)

Jak dla mnie perfumy to przejedzony prezent - bo w zasadzie na swieta , urodziny , imieniny jest podobnie.
Kwiaty - trafione.
Bielizna - na walentynki może mąż sam wybrać dla zonki cos co jemu się podoba :)
I sądzę , że nie ma się co wstydzić , że nie odzyskało się do końca figury sprzed ciąży.
W końcu mąż kocha Cię taką jaka jesteś , a jak będziesz się wzbraniać przed wszystkim to co z tego wyjdzie ?
Niedługo będzie wiedział , ze nawet nie ma co marzyć i prosić o jakąś niespodziankę , bo będziesz się wstydzić.
Ja np po uśpieniu synka zamierzam zrobić coś czego nigdy do tej pory nie robiłam :D

a ja mam taki pomysł na walentynki w tym roku :)podrzucę mężowi własnoręcznie zrobione zaproszenie na fantastyczna kolacje walentynkową i żeby nie czuł się zwolniony z obowiązku zrobienia czegokolwiek pozostawię mu kwestię wyboru wina i kwiatów. ja sama zadbam o kolację, przepyszne tosty hawajskie wytnę w kształt serc, dalej lekką sałatka warzywną z truskawkami które będą symbolizować serca. w sklepie Enjoy który jest w Zlotych Tarasach kupiłam juz 2 specjalne balony foliowe, czerwone serducha i pare innych gadżetów. i mam tez olejki eteryczne dr beta. więc w kominku zapale chyba zapach ylangowy...najbardziej pobudzający więc odpowiedni na taka okazję :)przyćmione światło, mnóstwo świec, subtelna muzyka...on i ja....full romantica.

Klaudine

Zaciekawiona BB
Hej. A macie jakieś pomysły na ten rok? Na to co będzie dobre na walentynki? Kurczę nie mam zupelnie pomyslu jak to zaplanować. Na dworze jest minus 15 stopni a nie można wyjśc do żadnej restauracji.

reklama

Emilda

Początkująca w BB
To może zaproponuję taką grę w którą graliśmy ostatnio z chłopakiem ;) Przygotowałam dla nas 210 pytań które miały na celu pomóc nam się lepiej poznać. Były tam pytania o naszą przeszłość, o marzenia, o obawy, znalazło się też kilka trudniejszych pytań. Granie w taką grę bardzo nas do siebie zbliżyło i ciekawie spędziliśmy czas.

No i pewnie przygotuję coś do jedzenia. Proponowałabym coś lekkiego oraz jednoczesnie ekskluzywnego, coś czego nie jecie na co dzień.

Może krewetki? Na stronie Netto publikują regularnie przepisy Mateusza Zielonki, finalisty Masterchef, ostatnio robiłam z jego przepisu krewetki i wyszły pysznie.