reklama

Walka o nóżki i rączkę Antosi- Pomóż

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez lilak, 19 Lipiec 2012.

1. lilak

lilak Początkująca w BB

Witam serdecznie. Jestem mamą prawie czteromiesięcznej Antosi, która urodziła się z poważnymi wadami kończyn. z czterech końćzym na tylko prawą rączkę sprawną (dzięki Bogu). Z mężem jesteśmy młodym małżeństwem- dopiero co po studiach i sami nie jesteśmy w stanie walczyć o usprawnienie kończyn naszej córci. Każda złotówka jest dla nas cenna. Liczymy tez na wsparcie poprzez polubienie i udostępnianie profilu naszej córci na facebooku. Jest tam odnośnik również do strony Antosiowej. Będzie to dla nas WIELKIE wsparcie.
    https://www.facebook.com/AntosiaWieczorek

BARDZO PROSZĘ, POLUBCIE PROFIL ANTOSI

Liliana Król- Wieczorek
    mama Antosi

Załączniki:

2. lilak

lilak Początkująca w BB

Antosia Wieczorek

stronka naszej córci. Są tam zdjęcia nóżek i rączki Antosi. Opisana jest wada oraz informacje odnoście możliwości pomocy. Jest też kontakt do mnie i do taty Antosi.

3. reklama
  4. zielona maupa

zielona maupa Na skrzydłach melancholii

Lilak, piekna masz Core! Mam nadzieje, ze Mala bedzie rehabilitowana i uda sie usprawnic Jej konczyny! Przesylam dalej.

5. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Duzo zdrowka dla Antosi:)

6. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Duzo zdrowka dla coreczki!przesylam dalej!

7. Tintirintin

Tintirintin Fanka BB :)

No i poszło. :)

8. ksiulka

ksiulka Fanka BB :)

i ja sie podpinam. .. zdrówka i wytrwałości życze..

9. lilak

lilak Początkująca w BB

10. reklama
  11. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

widziałam na facebooku juz wczesniej,duzo zdrówka zycze trzymajcie sie sliczna córcia!!

12. lilak

lilak Początkująca w BB

25 sierpnia otrzymaliśmy odpowiedź odnośnie spotkania z doktorem Paley’em ze Stanów Zjednoczonych. Jesteśmy na etapie ustalania szczegółów. Wizyta odbędzie się w Niemczech lub we Francji między 20 września, a 1 października. Wiążemy wiele nadziei z tą wizytą. Doktor specjalizuje się w leczeniu hemimelii strzałkowej oraz piszczelowej.

Poleć forum