reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

iwon3004

lipcowa mamuśka 09
Dołączył(a)
12 Maj 2008
Postów
3 302
Miasto
Bielsko
Dziewczyny temat bardzo wesoły....:-D:-D:-D
Pochwalcie się ile zostawiłyście w szpitalach swoich kilogramów.



A właśnie kto wygrał wyjazd do SPA? :laugh2::laugh2:
 
reklama
ja 10 kg :-D ale jeszcze drugie tyle do zrzucenia :tak:mam nadzieję że do następnych wakacji będzie moja waga z przed ciąży :blink:
 
ja nawet nie piszę ile mam do zrzucenia:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale mam nadzieję że w ciagu roku pozbędę się tego balastu:dry:

nie wiecie po jakim czasie po cesarce można zacząć ćwiczyć, chodzi mi o rzeczy typu skakanka, brzuszki, i w ogóle ćwiczenia na różne partie ciała?
 
ja nie wiem ile zostawiłam w szpitalu ale dwa tygodnie po porodzie waga wskazała 52,5 kg czyli tyle ile przed ciążą:)...
robaczek-mnie powiedzieli, ze min. 4 msc.trzeba czekać. Z doswiaczenia poprzedniej ciąży wiem, że najszybciej zrzuca się karmiąc piersią i spacerując z wózkiem.
 
Ja to na pewno przegralam wyjazd do SPA. W szpitalu zostawilam 8kg, a w ciazy przytylam niecale 6kg. Co do brzuszka to juz sladu po nim nie ma (jest mniejsyz niz przed ciaza!!!! :tak:), ale prawie codziennie przez 12dni mialam silne skurcze macicy podczas karmienia piersia. Pewnie dlatego tak szybko sie wchlonelo :-)

ROBACZKU - to sparwa bardzo indywidualna. Zalezy jak sie czujesz po cesarce. Mojej siostry kumpela tanczyla (robila akrobacje) w przedstawieniu niecale 4tyg po cesarce. I czula sie super. Inna po 6tyg chodzily juz na aerobik. A inna dopiero po 4 msc mogla zaczac cwiczyc.
 
Ostatnia edycja:
W szpitalu zostalo 8 kg, po 2 tyg nastepne 4 kg na minusie i jeszcze w miedzyczasie tesciowa byla i smakolykami kusila wiec chociaz duzo zostalo do zrzucenia to widze przyszlosc optymistycznie - malo czasu na gotowanie, duzo ruchu przy malym i coraz czestsze spacerki dobrze rokuja aczkolwiek troche to jeszcze potrwa :-)
 
U mnie ok 1-1,5 kg na plusie ale mnie to nie przeszkadza, brzuszek jeszcze trochę wystaje, tzn skóra i jakieś śladowe ilości tłuszczyku ;-) ale jak będę jadła tyle drożdżówek co teraz to taraz wrócę do wagi ciążowej :-D
 
reklama
Do góry