reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

reklama
-przed zajściem w ciążę...68kg
-3ci miesiąc ciąży 62kg
-porodówka 73kg
- prawie 2 tyg po porodzie 63kg...
Nie wiem jak to liczyć :) ile zostawiłam w szpitalu,bo waga mi się wahała
;-)
 
Ja przytylam 30 kg :zawstydzona/y: w szpitalu zostawilam 10 kg, nastepne 10 kg zeszlo w domu a teraz waga stoi a przydaloby sie zrzucic to dodatkowe 10 kg :tak: - no chocby 5 kg (podobno trzeba miec 5 kg na plusie zeby karmic piersia) ale o cwiczeniach nawet nie mysle - nawet kiedy spaceruje czuje rane po cc :-(
 
U mnie było 13 kilo na plus w 39 tc. :tak: W szpitalu spędziłam prawie tydzień czasu. Stanęłam na wagę tydzień po wyjściu i było mnie 10 kilo mniej.:-) Ważyłam się 2 dni temu to pozostał już tylko 1 kilogram. ;-) Dziś było 2 kilo!!!:wściekła/y:

Głupia waga!:-p

A mam marzenie zrzucić jeszcze 10!!! :baffled:
 
ja przed ciaza 73, dobilam do 88 w ciazy , teraz gdzies 76 waze, a chce tak do 70 dobic !!

dziewczyny stosujecie jakies diety ? oczywiscie pytam sie tych co nie karmia piersia
 
Ostatnia edycja:
No ja przytyłam 17 kg, 11 zostawiłam w szpitalu /ale byłam na diecie półpłynnej, bezresztkowej przez 2 tygodnie/. Obecnie zostało mi jakieś 3 kg do wagi sprzed ciąży. Niestety do formy zostało mi jeszcze dużo, bo waga to jedno, a kondycja i wygląd ciała to drugie.... Niestety małe rozstępy na brzuchu i ogólnie flak, oraz promieniste rozstępy na cyckach, które skoczyły do rozmiaru małe C z małe A prawie z dnia na dzień na 2 dzień po porodzie dopiero:szok:
 
to ja wypadam blado przy was bo przytyłam 26kg!!!!!!!!!!! w szpitalu zostało 7, czyli wyszłam z wagą 81kg przy 160cm, chcę chciałabym znowu ważyć 60 kg i daję sobie na to rok

póki co nie jestem na diecie odchudzającej ponieważ karmię ale staram się jeść mało żeby pokarm się produkował trochę z tłuszczyku a nie tylko z jedzenia;-)
 
ja w ciąży przytyłam 7,5 jak wróciłam ze szpitala (po 5 dniach) spadło mi 11,5 a teraz się boję wejść na wagę:tak: bo chyba stanęło zrzucanie kilogramów. a chciałabym jeszcze 10 zrzucić.
 
reklama
Ja w dzień porodu ważyłam 99:szok::szok::szok::szok: 10 już mi spadło a w ciąży przytyłam 13. Pozostało do zrzucenia jakieś 30 kg. Zastosuję chyba dietę plaż południowych. A tak serio nie umiem się odchudzać, bo nie mam silnej woli. Chciała bym wyglądać jak człowiek a nie jak..... no ale trudne to jest cholernie.
 
Do góry