reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

wlasnie dzis w necie oglądałam tankini i bardzo mi sie podoba, tylko obawiam sie z e w moim grajdole nie znajdę czegoś takiego
ale jak dobrze pojdzie moze w czwartek skocze do Poznania, to moze tam cos bedzie,
bo na allegro juz nie zdaze ,zeby mi do pt przyszło

A ten s trój, który licytowałaś bardzo fajny, i kolor mi sie podoba:tak:
 
reklama
wlasnie dzis w necie oglądałam tankini i bardzo mi sie podoba, tylko obawiam sie z e w moim grajdole nie znajdę czegoś takiego
ale jak dobrze pojdzie moze w czwartek skocze do Poznania, to moze tam cos bedzie,
bo na allegro juz nie zdaze ,zeby mi do pt przyszło

A ten s trój, który licytowałaś bardzo fajny, i kolor mi sie podoba:tak:


MI tez tankini sie podoba ,
heh trudno ,żeby Ci sie kolorek nie podobał mi tez sie podobuje !:tak:;-)
 
Beatko gratuluję kg mniej!
Aga wyglądasz super! Laska z Ciebie!

Ciekawe jak Madzi poszło poszukiwanie stroju.

Ja to też moich cycków prawie nie widzę :no: Chciałąbym stró jednoczęściowy, ale wtedy cycki wogóle by zaginęły, a ten o którym pisała Justysia, to wygląda jakby miał usztywnienie.
 
Hej, się 'wtrącę' do rozmowy o kilogramach :tak:Niedługo minie rok od porodu, a ja schudłam 6 kg, a do wagi sprzed ciąży zostało jeszcze 10 :] Także nie wyszedł mi ten powrót do wagi sprzed ciąży. Cóż, życie ;-)
 
Ech te kg... Ja przytyłam tylko 10 kg i odrazu je zgubiłam ale tu i ówdzie pozostało..:( Tu wałeczki tu brzusio który nie chce powrócic do swoich rozmiarów i obawiam sie że tak chyba juz pozostanie. W ciąży z córą starszą ( 12 lat temu) przytyłam koło 20 kg i w miarę szybko doszłam do "swoich " kształtów a tym razem cienko to widzę. Chyba skóra sie postarzała i nie ma juz tej elastyczności co przy pierwszym dziecku heh
Pozostaje zaakceptowac nowe okrągłości albo liczyc na cud . Pozdrawiam Was serdecznie:)
 
Dziewczyny, chce sobie kupic jakis stroj na wakacje ale nie wiem jaki do mojej figory pasuje...poradzcie mi czy to tankini,bikini czy lepiepej w jednoczesciowym ??
Mam blizne brzydka po operacji wyrostka i troche rozstepow po ciazy:crazy::crazy:
nie wiem w czym bede fajie wygladac...
 

Załączniki

  • jbmj.jpg
    jbmj.jpg
    98,1 KB · Wyświetleń: 87
Agnieszka wyglądasz świetnie, pozazdrościc takiej figury:tak: Blizną i rozstepami sie nie przejmuj.
Każdy ma jakieś małe defekty , najwazniejsze żeby samym ze soba czuc sie dobrze.
A blizny prawie nie widać;) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry