reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

reklama
Aga ten stroj swietny! Masz super figure wiec mysle ze wygladalabys w nim sexy. mi sie zawsze taki marzyl ale ja za chuda i brzydko bym wygladala
 
no tez jeszcze nie przymierzalam bo nie umie na taki w sklepie trafic... i chce zeby mi brzuchol (tzn rozstepy) przykrylo...nie cierpie ich i wyobrazcie sobie ze sie ich tak wstydze ze na basenie siedze tylko w reczniku caly czas :( juz mnie one dobijaja... recznik sciagam dopiero jak wchodze do wody pod samym basenem i to jeszcze patrze czy nikt nie patrzy...:( masakra!!

nie da sie ich ''wyplewic'' jakos?? albo macie pomysl jak je przykryc?? slyszalam ze jest taki ''puder do ciala'' ale nie wiem dokladnie co to i nie umie znalezc na allegro albo ebay...
one nie sa grube ale jest ich duzo cienkich...ochyda !! na szczescie tylko mam je na brzuchu....reszta sie jakos uchowala...
 
Aga ten strój jest świetny:-):-):-)
Rozumiem, że z powodu rozstępów możesz mieć kompleksy, tak jak ja mam z powodu moich boczków:-D Prawda jest taka,że pewnie tylko my to widzimy i zwracamy na nie uwagę:tak:
WIesz ja sądzę,że mogłabyś równie dobrze założyć bikini, a na siedzenie na plaży zawiązać sobie pareo, np takie
EKSKLUZYWNE PAREA STROJE PAREO MUSZLE MORSKIE ! (1129173146) - Aukcje internetowe Allegro

i wtedy czułabyś się komfortowo:-)
 
Ostatnia edycja:
W ZPL widziałam podobny strój kąpielowy w ew yorker. A co do krępowania się to czasem poaptrzcie obok Was, na grube ciała, wyglądające o wiele gorzej niż wy, z rostępami, z cellulitem i to w dodatku w stroju 2 częściowym. ja się też krępowałam dopóki nie spojrzałam na ludzi obok i stwierdziłam że ja przy nich to jestem seksi.
 
Aga z twoją figurką to w tym stroju będziesz wyglądała rewelacyjnie:tak::tak::tak:
maylah fajne te chusty na plażę:tak::tak::tak:
 
a ja bym chyba wolala mieć rozstepy na brzucu bo ubieram stroj jakis jednoczesciowy czy taki jak Aga chce, a ja mam rozstepy na udach, i to takie brzydkie widoczne biale pregi, do tego celluit tez widoczny, boczki tez mam, ogolnie wygladam okropnie, jeszcze do tego mój brzuch zaczyna zmieniac kształt, zawsze mialam plaski brzuch nawet po ciazy a teraz wyglada jak taki obrzydliwy wylewajacy się brzuchol, a waze 60kg przy wzroscie 167. Normalnie mam takie kompleksy, po prostu nienawidze mojego tylka i ud, aa i lydki tez mam grube,
 
reklama
Znacie jakies preparaty na pozbycie sie rozstepow?? tzn wiem ze calkiem ich nie da sie usunac ale slyszalam ze mozna je troche poprawic...uzywacie moze cos takiego?? mozecie cos polecic<??
 
Do góry