reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

ja słyszałam o musteli, drogi preparat kupowany w aptece, ale ja go używałam w ciąży i nie mam żadnego rozstępu na brzuchu (tyle że moja mama urodziła 3 dzieci i też nie ma ani jednego więc to może genetyka a nie krem mi pomógł). Piersi i ud nie smarowałam i mam rozstępy, a ponoć jest z tej serii jakiś na ich "likwidację", ale nie wiem na ile on pomaga
 
reklama
ADA TY nie narzekaj w ciazy jestes !
i musisz tyć nam brzuszku nasz :-)!

I uwierz mi ,że ja warze o wile wiecej i mam 168 cm i wiecie co mam juz to gdzies ,oby nie iwecej ,kiedys przeciez spadnie :-):-):-):-):tak:;-)!
 
Ja też mam rozstępy na brzuchu, udach i piersiach i przestałąm sie tym przejmować, tak jak Willsonka pisała jak sie patrzy na te inne "piękne" panie, to normalnie my jesteśmy w 100% super!
 
a ja wczoraj szok przeżyłam. Mam kumpelkę 152 (tak jest taki sam kurdupel jak ja) waga 45kg, chuda jak patyk, tylko cyce wielkie, a jej mąż wczoraj mówi do niej całkiem serio: "weź się za siebie, bo Ci brzuch jeszcze odstaje" Dodam że urodziła córcię 6 mcy temu, a on do niej z takim tekstem :O palant normalnie, dziewczyna jeszcze trochę i wpadnie w anoreksje...
 
Jak by to przy mnie powiedzial to by ode mnie uslyszal dosc sporo a i moze jakby mi wystarczajaco podniosl cisnienie to by w pysk zarobil za taki text!! Normalnie jestem bardzo spokojna ale na takie cos reaguje jak czerwona plachta na byka !!

KRETYN!"! a powiedz mi...on taki idealny??!!
 
Beatko to teraz ja przezylam szok ,palant naprawde ...chocby nie wiadomo jak wygladala nie ma prawa jej tak powiedziec ,tak mi sie wydaje przynajmniej :szok::szok::szok::wściekła/y:.
a wiecie co nad woda jak jestem obserwuje ludzi, i laski jak z wybiegu ,malolaty a rozstey na ciele i skad to?

Ja nie mialam rozstepow do prawie 8 mies.no ale wtedy sie pojawily ,tylko nic dziwnego jak KALO nial 5kg.,cialo smarowalam ,moja mama tez ma rozstepy to tez jest kwestia genetyczna .
ale jak tak sobie mysle ,że Karol by mial chociaz kolo 4 kg to bym blizn nie miala,ciekawa jestem no ,ale sie nie dowiem tego .:-D:-D:-D:-D:baffled:
 
reklama
Ja mam bardzo bladziutkie rozstępy, bo zaraz po porodzie przez miesiąc naświetlałam się lampą bioptron. Lampa kosztuje ok 3 000.
 
Do góry