reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

agnieszka ja tez mam rozstepy ale za to mega na brzuchu reszta ciala sie jakos uchowala.kremowanie nawet 2-3 razy dziennie mustela nie pomoglo.niestety :-( chociaz moja mama i sotra kazda po 2 ciazach i nie ma rozstepu a ja brzuch to masakra.
ale na wakacje wymyslilam sobie tankini bo tez sie strasznie wstydze a opalic troche sie trzeba. w poniedzialek bede nad morzem opalac sie. wkoncu :-)
 
reklama
Muszę sie pochwalić,że dzis weszłam na wagę a tam 59 kilo:szok::szok::szok::szok: sama nie wiem jak zrzuciłąm 3 kilo:-D bo diety zadnej nie stosuję, ale boczki nadal są, ale juz az sie tak tym nie przejmuję
 
742480mp87kxcxgu.gif


A ja się muszę przyznać, że ostatnio jakoś strasznie w brzuchu przytyłam:szok:...Ja nie wiem...żadnej pogrubiającej diety nie stosuję:baffled:.....co to się kurde dzieje?



 
Madziu o to gratki fajnie ze waga sama spada.Ja mam kilo mniej niz z przed ciazy wiec tez nie jest zle bo przybyło mi sie 26 kg ale i tak mam nadal kałdunisko:(
Aniu widze ze i ty masz tedecje do tycia w brzuszku:))))ciekawe czemu,a moze to faktycznie tak jak Madzia pisze,ze to Jasiu i Stasiu.Hi hi fajnie by było :))
 
MIALAM WAM WYSLAC FOTE JAK WYGLADALAM PO PORODZIE I JAK TERAZ:::: wiec wysylam...

przez rok schudlam 38 kilo...w ciazy moja najwyzsza waga to 108 :O:O ale minus jonathan i inne tam 10 no i te 38 kilo i teraz jakos idzie wolniej ale chce jeszcze z 5 kilo nizej :)
moj wzrost to 172cm...
 

Załączniki

  • kj.jpg
    kj.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 165
  • xc.jpg
    xc.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 170
Agnieszko :szok: wow :szok:
gratuluje takiej figurki, prawie 40 kg w rok ?? super :tak::tak::tak:
i życzę jak najszybciej uzyskania wymarzonej figurki i wagi
 
reklama
Aga, powaliłaś chyba nas wszystkie swoimi wynikami.:szok::-D:szok::-D

Oj, zazdroszczę Ci kobietko, z całego serca.
U mnie największy spadek to tylko 15kg. :-(
 
Do góry