reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z trądzikiem !



Antybakteryjny krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe



663_big


Antybakteryjny krem nawilżający przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji cery trądzikowej, skłonnej do wyprysków, a szczególnie ze zmianami potrądzikowymi. Wyciągi z Siegesbiecka Orientalis oraz Centella Asiatica wspomagają redukcję zmian potrądzikowych i blizn oraz wspomagają łagodzenie stanów zapalnych. Hydrolizat z drożdży, bogaty w Witaminy z grupy B, wykazuje działanie detoksykujące, oczyszczające i ściągające. Acnacidol i odświeżający wyciąg z Trawy Cytrynowej działają silnie antybakteryjnie, regulują wydzielanie sebum i wspomagają łagodzenie zmian trądzikowych. Cynk działa ściągająco oraz zapobiega świeceniu się skóry.

Dzięki zaawansowanej recepturze zawierającej duże ilości substancji antybakteryjnych i przeciwłojotokowych preparat wykazuje bardzo wysoką skuteczność działania potwierdzoną badaniami dermatologicznymi i aplikacyjnymi.

- likwiduje ślady po trądziku
- zmniejsza widoczność blizn
- nie zatyka porów
- przywraca idealna gładkość

Pojemność: 50 ml
 
reklama
Dziewczyny prawie wszystkie piszemy o kremach na trądzik. A co z jakimiś żelami oczyszczającymi? Stosowałyście lub stosujecie jakieś? bo ja stosowałam żel 3w1 Garniera. I powiem Wam, że byłam nawet z niego zadowolona. Tylko ta moja okropna cera :-( po miesiącu przyzwyczaiła się do tego kosmetyku i potem już go nie używałam.


 
ja mam cerę wg mnie mieszaną bo policzki są ok tylko strefa T sprawia najwiecej problemów a takim punktem zapalnym jest broda na której wyskakuje mi milion grudek i ropnych pryszczy - wulkanów. Mam rozszerzone pory. Brzydki, nierówny kolor cery. Jak nie nakładam podkładu to nawet nie zauważam takiego silnego swiecenia sie, a moze nie zwracam na to w domu uwagi ale jak nałoze makijaż to po 2 godzinach cała się swiecę :((

Zeby makijaz nie splywal to sprobuj nie klasc pod podklad kremu...a jezeli juz musisz to jakis lekki,matujacy. I przedewszystkim przypudruj na koniec twarz sypkim pudrem...utrwali Ci makijaz i nie bedziesz sie tak szybko swiecic.Wazne tez jakiego podkladu uzywasz...najlepszy bedzie matujacy,dobry jest ten dream matte mousse od maybelline :tak:
 
Dziewczyny prawie wszystkie piszemy o kremach na trądzik. A co z jakimiś żelami oczyszczającymi? Stosowałyście lub stosujecie jakieś? bo ja stosowałam żel 3w1 Garniera. I powiem Wam, że byłam nawet z niego zadowolona. Tylko ta moja okropna cera :-( po miesiącu przyzwyczaiła się do tego kosmetyku i potem już go nie używałam.





Dobry jest matujacy,gleboko oczyszczajacy zel i tonik nivea visage :tak: jest tez krem z tej serii...jest to wlasnie seria
do cery tlustej...wiec polecam.
30173_500.jpg
 
Zeby makijaz nie splywal to sprobuj nie klasc pod podklad kremu...a jezeli juz musisz to jakis lekki,matujacy. I przedewszystkim przypudruj na koniec twarz sypkim pudrem...utrwali Ci makijaz i nie bedziesz sie tak szybko swiecic.Wazne tez jakiego podkladu uzywasz...najlepszy bedzie matujacy,dobry jest ten dream matte mousse od maybelline :tak:
wiesz ja nie uzywałam do tej pory żadnego kremu:) czasem kupiłam matujacy ale nic nie pomagał i nadal szybko się świeciłam:( puder owszem pomaga ale musiąłbym poprawiać makijaż kilka razy na dzień, no chyba że zakupie sobie puder z Vichy dermablend ten utrwalający, masz jakieś zdanie na jego temat?? bo ja czytałam mnóstwo pozytywnych opini na jego temat??

dziś zaczęłam stosować Vichy normaderm krem, mam kilka próbek zobaczę co zdziala na mojej cerze, tylko nie bardzo wiem czy nadaje sie pod makijaż??
 
Mialam tez kiedys krem Normadern na dzien i...:sorry: cudow u mnie nie zdzialal...a zuzylam chyba 3 tubki pod rzad.To zwykly krem matujacy i tyle. I z tego co pamietam to po jego nalozeniu ciezko jest podklad rozsmarowac...
Co do pudru to ja uzywam z yves rocher http://www.yves-rocher.com.pl/makijaz/couleurs_nature/puder_sypki jest naprawde dobry ...
Ja teraz juz mam mniejszy problem z cera bo korzystam z solarium... ostatnio przerwe od solarium robilam jak w ciazy bylam,wiec i cera ladniejsza a jaka bedzie gdy skoncze ja przypalac? ;-) to nie wiem... ale nie opalam sie jakos ekstremalnie,raz w tygodniu 15 minut i wystarcza. A tak w ogole to chyba bardziej mnie tradzik meczyl przed ciaza...bo wtedy nie bralam tabl. anty a teraz biore i do tego solara:cool: i jest lepiej :tak:
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny też mam niestety ten problem zadne kremy i zele do mycia twarzy nie pomagaly:(siostra polecila mi pić codziennie szklanke zwykłej maślanki pije jakieś 3 tygodnie i powiem wam że sa efekty!Możecie spróbować nie jest to zbyt kosztowne, efektu nie widać po paru dniach trzeba trochę cierpliwości ale ja zauważylam poprawę!Pozdrawiam
 
reklama
cześć dziewczyny też mam niestety ten problem zadne kremy i zele do mycia twarzy nie pomagaly:(siostra polecila mi pić codziennie szklanke zwykłej maślanki pije jakieś 3 tygodnie i powiem wam że sa efekty!Możecie spróbować nie jest to zbyt kosztowne, efektu nie widać po paru dniach trzeba trochę cierpliwości ale ja zauważylam poprawę!Pozdrawiam
ja słyszałam że picie drożdzy też pomaga i oczywiście zaczęłam pic bo przecież nie zaszkodzą a moze pomogą, o maślance nie słyszałam ale chętnie wypróbuje bo tez nie zaszkodzi a moze pomoc skoro Tobie pomaga. A pijesz ją zimną czy można podgrzać ewentualnie dodac jaieś owoce do niej??


a czy to mozliwe ze od wysokiego poziomu prolaktyny trądzik sie pojawia?? czy słyszała/czytała któraś z Was o tym?? ja z prolaktyną zawsze miałam problem i nawet zeby zajsc w ciaze musiałam ja zbijać kilka miesięcy. Moze teraz po 8 miesiacach od porodu problem wrócił i z tąd też nawrót trądziku?? co o tym sadziocie?? dodam że mam cykle 38dniowe czyli bardzo dlugie, dłuższe niz przed ciaża bo wczesniej miałam 33 dniowe choc kilka było dużo dłuższych do 52dni nawet:((
 
Ostatnia edycja:
Do góry