reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Walka z trądzikiem !

Klaudine

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A to zależy jakie. W przypadku tej firmy jest kilka serii kosmetyków. I o ile te drogeryjne bywają średnie, to linia profesjonalna jest całkiem ok Nie jest jakaś super hiper dobra, ale w składzie nie ma dramatu.

W przypadku kosmetyków na trądzik polecam unikac kosmetykow zawierających w sobie alkohol. Na krotką metę dają dobre rezultaty, jednak dłuższe ich stosowanie uwrażliwia skórę oraz paradoksalnie powoduje jeszcze większą produkcję sebum. No i tym samym zwiększyć ilosć wyprysków.

Pomijając temat kosmetyków, u mnie dobre efekty daly tabletki Normatabs, dostaniecie je w pierwszej lepszej aptece, poleciła mi je znajoma, drogie nie są, tak wiec pomyślałam sobie, ze co mi szkodzi. Wypróbuję. I tak sobie brałam je i brałam i z tygodnia na tydzień widzialam coraz ładniejsza cerę w lustrze. Mialam mniej wyprysków, cera mniej się przetłuszczała.

reklama
Do góry