reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z trądzikiem !

reklama
A próbowałaś laserowy lifting twarzy? Ja po dwóch wizytach w arkadii opole pozbyłam się całkowicie. W ogóle mogłam odrazu na to pójść a nie męczyć się tyle lat, ale mądry polak po szkodzie :D
 
Z trądzikiem zmagam się od dawna, raz jest lepiej, raz gorzej, ale staram się mieć sytuację pod kontrolą (również dermatologa). Używam różnych kosmetyków lecz dbam o to, aby nie wysuszyć cery i dodatkowo jej nie podrażnić. Nie służy mi seria normaderm z Vichy, bo ma zbyt mocne działanie, sporadycznie używam serii Manuka od Ziai, ale ostatnio najbardziej służą mi krem oraz tonik z Bielendy z serii Dr Medica Trądzik. Kremu używam codziennie, skóra twarzy nie jest wysuszona, krem dobrze nawilża, wydaje mi się, że zmniejszył tez pory. Na razie jestem zadowolona.
 
Hej może wy mi pomożecie, chciałam zrobić prezent (na 18-stkę) młodszej siostrze która walczy z przebarwieniami potrądzikowymi, znajoma kosmetyczka poleciła mi by skonsultować ją na zabieg dermapen, szukam miejsce gdzie w warszawie można by taki zabieg przeprowadzić,słyszałam dużo dobrego Klinice Krajewski od znajomych i innych forumowiczek, uważacie że to dobry pomysł? Wiem, że ten defekt bardzo jej przeszkadza i obniża samoocenę...
 
Wegiel aktywny ma działanie oczyszczające. Ja próbowałam maseczki peel off, ale jej ściaganie to koszmar ;) Wyszukajcie sobie black mask na youtube ;) Ale ostatnio okryłam czarną maseczkę w płachcie z enilome, kupiłam w aptece, nie ma problemów ze ściąganiem;)
 
Ja bym nie stała w kolejce w aptece z moimi terrorystkami, nie wiem czy wiesz ale doz ma swoją wertsję on line i możesz sobie tam zamówić z dostawą do domu. Co prawda leki na receptę jak zamówisz to i tak trzeba stacjonarnie odebrać, ale kosmetyki i środki higieniczne to spoko :)
 
a z takich domowych sposób to próbowałaś maseczki z drożdży? w rodzinie akurat podpasował, może u ciebie też będzie lepiej?
 
Kochane szczerze polecam picie oleju z wiesiolka i lnianego. Swietnie wplywaja na organizm, warto poczytac :)
Moze warto rowniez siegnac po cynk, wapno, selen? Wzbogacic sie w witaminy !!
Ja od pewnego czasu myje buzie szarym mydlem na przemian z zelem ISANA myje nim cale cialo i buzke. Dziala swietnie!! Dodam,ze mialam rowniez juz opadajace rece na swoja cere. No i najwazniejsza zasada!!! Nie wyduszac,a zasuszsc. Im mniej robicie przy buzi tym lepiej, w wolne dni warto wogole jej nie umyc. Pozdrawiam i powodzenia!!!
 

Załączniki

  • received_2400615346852953.jpeg
    received_2400615346852953.jpeg
    66,9 KB · Wyświetleń: 259
reklama
A to zależy jakie. W przypadku tej firmy jest kilka serii kosmetyków. I o ile te drogeryjne bywają średnie, to linia profesjonalna jest całkiem ok Nie jest jakaś super hiper dobra, ale w składzie nie ma dramatu.

W przypadku kosmetyków na trądzik polecam unikac kosmetykow zawierających w sobie alkohol. Na krotką metę dają dobre rezultaty, jednak dłuższe ich stosowanie uwrażliwia skórę oraz paradoksalnie powoduje jeszcze większą produkcję sebum. No i tym samym zwiększyć ilosć wyprysków.

Pomijając temat kosmetyków, u mnie dobre efekty daly tabletki Normatabs, dostaniecie je w pierwszej lepszej aptece, poleciła mi je znajoma, drogie nie są, tak wiec pomyślałam sobie, ze co mi szkodzi. Wypróbuję. I tak sobie brałam je i brałam i z tygodnia na tydzień widzialam coraz ładniejsza cerę w lustrze. Mialam mniej wyprysków, cera mniej się przetłuszczała.
 
Do góry