reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wargi sromowe mniejsze

reklama
Witam, córeczka ma 4 latka, od zawsze miała problemy z miejscem intymnym, była ciągle smarowana kremami na odparzenia (alantan, tormentiol), bo mówiła że ja szczypie i boli, nawet nie pomogło gdy skończyła siusiać w pampersy w wieku 2 lat, kilka dni temu zauważyłam że ma sklejone/zrosniete wargi sromowe mniejsze, byłam narazie tylko u pediatry który nic nie zalecił i odesłał do ginekologa... Czy ktoś miał podobny problem? Czy coś już mogę robić przed wizytą u ginekologa? Słyszałam o natłuszczaniu i zaczęłam smarować 3 razy dziennie linomagiem. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedz
Mojej kucynki cureczki mialy zrośniete i obeszlo sie bez zabiegu, smarowaly masciami zalecnonimi przez gin. Mojej kolezanki corce udalo sie wyprowadzic linomagiem,
Dziewczyny czy chodząc na spacery zakrywacie piersi?
Boję się tego zapalenia piersi.. Mama moja mówi żebym nie nosiła topow ale jakieś koszulki żeby piersi były zakryte całkiem..
Moja ciotka tez mnie straszyla, ze zawieje mi piersi i bylo chron cycki. Urodzilam pierwsze dziecko zima, a obryzla mi tak suty, ze sama przyjemnoscia bylo wyjsc w satynowym szlafroku na zimno i je schlodzic zimnym powietrzem. Mi osobiscie nic nie bylo, ale kazdy jest inny. A i po corce to ja dlugoooo nie moglam zalozyc stanika, wiec zima mialam wolne piersi bez uprzezy, tylko bluzka i plaszcz na to.
 
Do góry