reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

....

reklama
Wg mnie to raczej przebijająca kreska kontrolna. Poczekaj do terminu @ i wówczas zrób lub oznacz w laboratorium poziom betaHCG
 
Zrobilam test ciążowy wcześniej. Odczuwam od kilku dni uczucie napięcia i "bol" a raczej objawy towarzyszące mi podczas okresu. Poza tym nic więcej. Czy to moze wskazywać na ciążę.

Zgaduj zgadula 🤷🏼‍♀️

jesli współżyjesz z partnerem , nie zabezpieczacie się i do pełnego zbliżenia doszło w dni płodne to jest takie prawdopodobieństwo .

Jeśli masz byc w ciąży to będziesz ale doczytaj , doinformuj się ze testy najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki a nie 8 dni przed 🙈
 
8 dni przed @ nie robi sie testow. Czeka sie do termini @. Ew dzien szybciej a tez nie zawsze pokaze kreske drugą.
 
Zeby miec 100% pewności oczywiście że należy wykonać test 1 dnia spodziewanej miesiączki, aczkolwiek mając regularny cykl i śledząc czas dni płodnych, to juz 10 dni od zapłodnienia testy mogą wykazać ciążę choć nie muszą. Chcialam po prostu spytać Was czy coś tu widzicie, a test na pewno powtórzę jutro, ponieważ mam 7.09 wizytę u ginekologa i chcę wiedzieć z czym przychodzę 😄
Rob kiedy chcesz 😉 Nic nikomu do tego 🙂
Coś przebija ale nie widać czy to fabryczna czy faktycznie druga 🙂🙂
 
Zeby miec 100% pewności oczywiście że należy wykonać test 1 dnia spodziewanej miesiączki, aczkolwiek mając regularny cykl i śledząc czas dni płodnych, to juz 10 dni od zapłodnienia testy mogą wykazać ciążę choć nie muszą. Chcialam po prostu spytać Was czy coś tu widzicie, a test na pewno powtórzę jutro, ponieważ mam 7.09 wizytę u ginekologa i chcę wiedzieć z czym przychodzę 😄

Pod warunkiem, ze owu potwierdzone masz u ginekologa. 😉 bo testy i obserwacja to nic pewnego.
 
reklama
Test na 4 dni przed @. Początkowo po 5 min zabarwilo się mocniej jakby do tej kreski co zawsze jest do c. Pół godziny potem widzę to? Nie sugerowac się? Uznać za błędny?
 
Do góry