reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa i okolice

Silva - akurat "Dźwiękowanie..." jest jedynym spektaklem w tym teatrze na którym nie byłyśmy.
Ja - Zołza - dlaczego Edi nie zrozumie ?
Nutria - będę ciekawa wrażeń bo niedługo nam się skończy reprertuar tam gdzie chodzimy - ale pewnie do imprez teatralnych i temu podobnych wrócimy na jesieni.
Smykofonia b. na psy zeszła klimatycznie. No i spęd troszkę przypadkowych rodziców.... :baffled:
 
reklama
Smykofonia z tego co pamiętam - 13 zł dziecko, 18 zł rodzic więc o niebo taniej:)

ja zołza
- z tym chorowaniem to się przewidzieć nie da, a na Smykofonię bilety trzeba kupić ze 3-4 tygodnie wcześniej, bo potem po prostu nie ma:) Szymek niby niechorujący, a akurat dzień przed koncertem gorączka zagadka i doopa wyszła z planów!

No masz rację - i z ceną i z chorowaniem :-p Nie ma letko ;-)

Ja - Zołza - dlaczego Edi nie zrozumie ?

Sądzę, że jest za mały, żeby coś wynieść z tej akurat imprezy. Przedszkolaka już bym zabrała, ale nie takiego gluta.
 
Ja - Zołza - podobno Teatr Małego Widza ostatnio 65 zł/os :szok: - ja płaciłam 40 zł, może dlatego, że Muchy i inne Skrzyneckie zaczęły chodzić ze swoimi pociechami.
Uważam, że nie doceniasz Ediego :happy2:, Młoda kuma jak najbardziej i ma dużo radości z tego co widzi. Zresztą nawet w żłobku jest - tj. był w zeszłym roku bo teraz zapaść jakaś :baffled: - teatrzyk.
 
Ediś też mia teatrzyk w żłobku i jako jedyny sam siedział na krzesełku i z zainteresowaniem oglądał. Tylko jakoś ta tematyka wydaje mi się nie dla niego jeszcze.
 
Forever - no właśnie Moon mówiła, że ścisk był lekki ostatnio na Smykofonii... a które z pozostałych przestawień w TMW polecasz? Mi zależy na takim, żeby nie trzeba była Szymka za bardzo stopować z włażeniem wszędzie. Na Dźwiękowaniu ograniczeń nie było i Szymek wylądował po 10 min na scenie. Ale tam była bardzo luźna konwencja, boję się takich, gdzie trzeba tylko oglądać, a zabawy odrobinę na koniec. Daj cynk co by było dobre dla nas? A my 2 m-ce temu jeszcze 40 zł płaciliśmy.

edit: a te Teatranki po opisie już widzę, że nie dla niego... za rok, dwa...
 
Ostatnia edycja:
Ja - Zołza - właśnie na takich dzieciowych przedstawieniach tematyka jest odpowiednia. Pierwszy raz w TMW Młoda była we wrześniu i przez 30 min siedziała jak zahipnotyzowana. Aczkolwiek nawet kilkulatki nagle zaczynały płakać.
Silva - mi się najbardziej podobała "Julka i Kulka" a potem w kolejności "...i bach prosto w piach". Jak myśmy były to zasada była taka, że dopiero po jakiś 30 min. na znak można było wchodzić na scenę i Krysia bez problemu "doczekała". Aczkolwiek ostatnim razem gdy byłysmy w marcu gdy już załapała zasadę najpierw sztuka a potem zabawa tylko czekała na sygnał a nie czaiła się jak wcześniej ;-)
W Teatrze Baj jest bardzo klimatyczne przedstawienie "Śpij!" - i ceny dla ludzi.
 
Takie tylko małe sprostowanie - Teatranki kosztują 30-40 zl za całą rodzinę - w moim przypadku to nie do przecenienia ;-)
idziemy na zajęcia dla dzieci od 2 lat do 4.
Koleżanka była z 3 latkiem i był zachwycony. A ja opowiem jak wrócę po niedzieli :)
 
reklama
Do góry