reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa i okolice

reklama
HEjka.

pprzepraszam, że nie odpiałam, ale jestem od poniedziałku na szkoleniu i nie mam czasu sie za uchem podrapać...

Jeśli chodzi o Teatranki - to podobały nam sie wielce :)
Najwięcej ubawu miał oczywiście Krzyś. I niewątpliwie najwięcej skorzystał.
Ale Piotruś (o dziwo) też był zadowolony.
Basia natomiast - okazało się ,że nie znosi za długo hałasu - póki były części takie cichsze - statyczne (np. rysowanie, robienie aparatu z papieru) to była bardzo zadowolona. NAtomiast jak dzieci biegały i hałasowały, to po chwili uczepiała się mi na szyi.

Trzeba oddać sprawiedliwość prowadzącej - że prowadziła wspaniale. OD koleżanki wiem, ze zajęcia wyglądają różnie - zależnie od tematyki i tego kto prowadził. Te nasze były takie bardzo aktywne. Dużo ruchu, zabawy, po pierwsze dzieci się bawiły (i rodzice też!). Podobno te poprzednie zajęcia były bardziej statyczne.

Myślę, że po prostu jakość zajęć zależy od prowadzących. Więc mogę powiedzieć - polecam p. Dorotę. ,Jest świetna. A o reszcie nie wiem nic.

Myślę, że jeszcze kiedyś się wybiorę, niestety nie wiem kiedy, bo w maju mam pozajmowane niedziele :(

Jak dla mnie jest to pomysl na fajne spędzenie przedpołudnia z dzieciakami. Jak bym tam była sama z całą 3ką to bym sobie nie dała rady. ale tak jak byliśmy wszycy - to było fajnie:)

NIe jest tak, ze to są niewaidomo jakie zajęcia rozwijające nasze 2-latki - bo to jest grupa mieszana dzieci 2-4 lata. A to są spore różnice. Ale fajnie jest :)
 
Nutria - bardzo nas zachęciłaś, nawet przeboleję, że to niedzielny poranek :-pTo się odbywa gdzieś niedaleko Parku Ujazdowskiego ? Może zbyt szybko tam celebrytki nie dotrą jak do Teatru Małego Widza :baffled:
 
Szykuję się na niedzielę 19.05. do Ogrodu Botanicznego - może Którejś będzie po drodze.
I kupiłam bilet na Groupon - promocje do 70% na Restauracje, Zakupy, Bilety, Podróże i wiele innych. na "Kota w butach" na 05.06. - cenę znormalnili no i sobie życzyli wcześniej normalny bilet dla dziecka pow. lat 2 - Młoda już by miała - a i tak by na moich kolanach siedziała, mieli dokumenty sprawdzać.... :szok: Chyba coś pomysł nie wypalił. Za 70 zł możemy iść we dwie.
 
Wypad do Ogrodu Botanicznego b. udany mimo, że ludzi troszkę było i słońce też dopiekało - był kiermasz, koncert fortepianowy, miniwystawa wypchanych ptaków w pawilonie, jakieś 7 h siedziałyśmy i się nie wynudziłam. Wogóle musimy się wybrać do Muzeum Historii Żydów - dotarłam tam w ramach wczorajszej Nocy Muzeów. Nawet jakieś imprezki dla dzieci tam są, muszę trzymać rękę na pulsie bo teraz terminy nie pasują. A niedaleko mamy...
 
no to fajnie, ze pomysł wypalił :) u nas 19 była imprezka rodzinna z okazji urodzin bliźniaków ! :) tak tak - mamy to już za sobą ;-) wiem, ze nie my pierwsi.. ;) jak będziesz znów szła, to mów :)
 
Nutria - no faktycznie.... :-pJakoś w okolicach moich imienin to było... NAJLEPSZOŚCI DLA B&P :-pPewnie znów, to w przyszłym roku, jednak te 7 h mogę wytrzymać raz na sezon. Teraz zasadzam się na tramwaj wodny, jutro się okaże czy na ten weekend.
 
reklama
Do góry