reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa i okolice

reklama
B. polecam centrum handlowe Auchan w Łomiankach - jak dla mnie pustki plus w takim H&M rzeczy które widzialam jak dotychczas tylko na stronie sklepu tj. spory wybór.
 
Kochane w nawiązaniu do moich wywodów na głównym - poszukuję mieszkania (kawalerki) do wynajęcia w Warszawie dla 19-latki zaczynającej studia medyczne. Nie pali, nie pije, dobrze wychowana :p
Jakbyście miały jakieś namiary to dajcie znać.
 
W Lesznowoli są fajne dynie. A ten a farmie dyń.. hm.. przyznaję, ze dziś nie kupiłam ( akurat dziś się tam zatrzymałam, to blisko mnie), i stwierdziłam, ze nie lubię takich dyn. Albo - po prostu mam złe doświadczenia. Jakoś mam przekonanie, ze wolę takie dynie bardziej spłaszczone. Te są świetne na maski haloween.. a do jedzenia różnie..

Ale dla dzieci rzeczywiście jest radocha. Jest labirynt, jest dużo małych dyń. Jest fajnie ;)
 
Widzę, że temat fot z dyniami w szarych ubrankach plus musztardowe dodatki dość popularny - na tych zdjęciach do których link wstawiła Madzioolka zbyt dosłowne w przeciwieństwie do tego co zrobiła Aestima.
Nutria - Wy jesteście po "dyniowej" stronie :-p Specjalnie to jechać mi się nie chce - zresztą weekendy zagospodarowane jak dla mnie już wystarczająco do końca października - jakby Babcia nr 2 zapraszała to byłoby po drodze ale się jakoś nie zapowiada.... :no: Muszę Ją ściągnąć z telefonem aby zgrać zdjęcia z wakacji póki nie urodzi siostra Taty Młodej - bo wtedy to się będzie działo.... Ehhh... Maila napisałam do Babci nr 2 w sprawie wizyty ale jak na razie bez odpowiedzi - a mam potwierdzenie odczytu.
 
reklama
Do góry