reklama

WARSZAWA: sesja z brzuszkiem nieodpłatnie i odpłatnie

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Gessner, 11 Lipiec 2014.

1. Gessner

Gessner Początkująca w BB

Witajcie,
    Jestem fotografem z Warszawy i szukam brzuszków chętnych na udział w sesji zdjęciowej. Zdjęcia wyłącznie do portfolio, bez wykorzystania komercyjnego. Efekty sesji oczywiście przekazuję do użytku własnego.
    Chciałbym zaproponować sesję TFP (nieodpłatną) dla osób chętnych na zwykłe zdjęcia.
    Przy niewielkiej dozie nagości mogę wypłacić osobie pozującej wynagrodzenie (sama kwota do ustalenia).

Zdjęcia zwykle realizuję w Warszawie, na ul. Puławskiej 42A (Mokotów), ale mogę zrealizować sesję mobilną i odwiedzić kogoś ze sprzętem i oświetleniem. Nie będzie kłopotu z obecnością podczas zdjęć osoby towarzyszącej.

Moje portfolio: Adam G. (Gessner) - fotograf Warszawa, portfolio, zdjęcia - maxmodels.pl
    Więcej prac mogę dostarczyć e-mailem.

Osobom zainteresowanym mogę przedstawić zdjęcia z poprzedniej sesji zdjęciowej z "brzuszkiem" jaką wykonałem.

Zapraszam do kontaktu (najlepiej poprzez e-mail - często nie jestem w stanie odebrać telefonu)

gessner.adam@gmail.com
    #GG 50412940
    #TEL 667 175 966

Pozdrawiam Mamy :-)
    Adam Gessner

2. reklama
  3. Gessner

Gessner Początkująca w BB

Przepraszam was za post pod postem...
    Spotkałem się z niewielkim odzewem - a szkoda, bo zależy mi na takich fotografiach do portfolio.
    Aby zachęcić uczestniczki tego forum do kontaktu za sesję w zakresie nagości zakrytej płacę kwotę 300 złotych, za topless 1000 złotych.
    Otrzymałem wcześniej jedno pytanie, czy to płaci się mi czy ja płacę - i oczywiście to ja wypłacam wynagrodzenie.
    Przypominam również, że potrzebuję zdjęć delikatnych, w grę nie wchodzi kategorycznie żadna erotyka.

Pozdrawiam
    Adam Gessner

Poleć forum