reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa - sklepy

Ciuchlandy to bardzo dobre rozwiązania. Dziecko tak naprawdę w ogóle się nie przejmuje tym jak wygląda i w czym chodzi. To rodzice przywiązują do tego ogromną uwagę. I to jest przykre....
 
reklama
Oj dawno mnie tu nie było :) Tak, masz rację to rodzice przywiązują dużą wagę do tego jak chodzą ubrane ich dzieci. Ja czasem robiąc zakupy ubraniowe dla małej aż łapię się za głowę gdy widzę ceny ubranek dla dzieci. Spodenki dla malucha w cenie spodni dla dorosłej osoby?! :szok: skąd takie ceny? :crazy: Ciucholandy to tak jak już pisałam dobre wyjście.
 
ale fajnie też jak dzieciaki same próbują sobie wybierać i dobierać stroje. sama będę teraz eksperymentować ze swoją córką :)
 
ktoś ma sprawdzony ciucholand na terenie Bemowa? Sama bylam w kilku, ale kiepsko z ciuchami dziecięcymi i ceny wcale nie jak z lumpeksu...
 
To ja dodam nowy sklep Original Marines na który natknęłam się w sobotę w Blue City. Bardzo spodobały mi się tam bluzeczki z pieskiem Snoopym i żółte ciuszki dla dziewczynek z ptaszkiem Tweety.
Ja myślę, że raz na jakiś trzeba wydać trochę więcej pieniędzy i kupić dziecku jakiś naprawdę fajny nowy ciuszek, dlatego kupiłam dla synka śliczną piżamkę :-D.
 
reklama
Do góry