reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa - sklepy

layryn

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2010
Postów
59
Proszę o radę, od niedawna moja sis bytuje w Warszawie i prosiła mnie by Was zapytać, gdzie mamy ze stolicy kupują ciuszki i butki dla swych dzieci. Ona ma dwóch łobuziaków 3 i 5 latek (namawiam aby dołączyła tu ale jest leniem). A jak macie sprawdzone ciucholandy gdzie można kupić naprawdę fajne ubranka to też proszę o podpowiedzi. :)
 
reklama
My lubimy najbardziej ciuchlandy
Zawsze odwiedzam wszystkie wokół Ronda Wiatraczna! Tam jest ich 6 plu na grochowskiej w stronę stadionu jakieś 200 m od ronda są dwa fajne też. Najlepiej się wybrac w sobotę bo są przeceny.
Fajne second heandy także są przy grójeckiej róg bitwy warszawskiej Jest ich też z 4-6 Ja lubie takie skupiska bo przynajmniej się człowiek nie nadzwiga :p
Udanych zakupów
 
Pomogłoby gdybyś podała dzielnicę, która cię interesuje. Na Ursynowie np. ciucholand "Szmizjerka" przy Tesco. Ja lubię niedrogie ciuchy w Lidlu - czesto bardzo fajne rzeczy np. jeansy dla dużego 3-latka poniżej 30 zł.
 
Ursynów pasuje bo ona tam ma niedaleko. Dzięki dziewczyny za podpowiedzi wszystkie, normalnie zrobię jej mapkę z ciekawszymi sklepami. Czyli weekend na zakupy jest ok? To inaczej niż ja jestem przyzwyczajona bo w sobotę zawsze tłumy. :/ A może orientujecie się gdzie taniej emelki dostanie?
 
Jak zakupy w weekend to polecam dwa centra handlowe blisko siebie - Blue City i Reduta w Al. Jerozolimskich. Tam jest zawsze mniej ludzi niż w Arkadii czy w Złotych Tarasach.
 
O nie moja droga, już żadnych zakupów w weekend. Nie, nie, nie a już na pewno nie galerie. :) Na gazecie wyczytałam, że na Ursynowie dwa godne zachodu. Trzeba będzie sprawdzić. Jeszcze mi podpowiedzcie jak przekonać dziecko, by przymierzyło 6 par butów. :/ Podobno jest metoda mierzenia "na wkładkę".
 
C&A - sklep internetowy, często promocje i wyprzedaże
H&M - trzeba polować na promocje, też Mothercare
butki - Blue City Mivo Kids - też sklep w internecie
W Ursusie w outlecie - Coccodrillo - odradzam sklep internetowy
Riolcia - masz rację co do Lidla :tak: I Pepco też fajne i niedrogie.
 
Jak zakupy w weekend to polecam dwa centra handlowe blisko siebie - Blue City i Reduta w Al. Jerozolimskich. Tam jest zawsze mniej ludzi niż w Arkadii czy w Złotych Tarasach.
Zgadza się:0 ja też wole te miejsca gdzie jest mniej ludzi. Blue City chyba bardziej lubię, poza tym dla dzieci z zabawkami, ciszkami itp. tam jest mój ulubiony ToysRUs - jak wejdę wyjść nie mogę.Uwielbiam takie zakupy:D
 
reklama
Bardzo przydatna ta lista ciuchlandów, na pewno odwiedzę! :) Faktycznie warto szukać tańszych ciuszków, szczególnie dla dzieci które chwila moment ze wszystkiego wyrastają. A ceny w galeriach...o zgrozo, jakby tylko tam kupować to by człowiek zbankrutował :p No chyba, że się zaczynają wyprzedaże, wtedy zdarza mi się odwiedzić ;) Najczęściej Wola Park i Atrium Targówek, ewentualnie Factory.
 
Do góry