reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa - szkoła rodzenia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dodzwonilam sie do szkoly rodzenia w bielanskim. Powiedziala,zeby zadzwonic za miesiac, to zapisze mnie na listopad. Byla zajeta i nie zdazylam wypytac, czy trzeba miec jakies skierowanie od lekarza. ylko zeby nie bylo takiej sytuacji, ze zadzwonie za miesiac, a ona powie,ze juz miejsc nie ma...
 
reklama
Dodzwonilam sie do szkoly rodzenia w bielanskim. Powiedziala,zeby zadzwonic za miesiac, to zapisze mnie na listopad. Byla zajeta i nie zdazylam wypytac, czy trzeba miec jakies skierowanie od lekarza. ylko zeby nie bylo takiej sytuacji, ze zadzwonie za miesiac, a ona powie,ze juz miejsc nie ma...
No właśnie, bo miało być na koniec października... A znowu jak na listopad? W święta na pewno coś wypadnie, wolałabym zamknąć sprawę wcześniej...
 
Dziewczyny, chyba jednak zmieniam szpital - mój gin poleca mi Inflancką, podobno ma tam jakieś znajomości, a poza tym zobaczcie, co mają na pierwszej stronie: nie odsyłają rodzących! Szpital Inflancka - Warszawski Szpital Ginekologiczno-Położniczy INFLANCKA. W internecie też ma ostatnio dobre opinie :)
Więc chyba pójdę do nich do szkoły rodzenia... Tylko jak się okazało, są trzy! Pytanie, którą wybrać @@
 
Aż pozazdrościć. Robi wrażenie - nie to co u mnie:wściekła/y: Od roku nie ma szkoły bo wciąż na noworodkach jest remont:no:
 
Melulu ostatnio w tym szpitalu na jednej sali lezaly 2 kobiety( na patologii). Jedna w 7 miesiacu, druga w 9. Mieli dac tej w 9 oksytocyne na wywolanie porodu, ale sie pomylili i dali tej,ktora byla w 7. Kobieta urodzila w 7 miesiacu blizniaki przez ich pomylke. Tlumaczyli ja tym, ze obie mialy czarne wlosy!!!!! No i przeciez nic sie nie stalo, bo przeciez dzieci przezyly......Wiem,ze to sie moglo wszedzie zdarzyc, ale jednak niesmak pozostaje, skoro rozpoznaja pacjentki po kolorze wlosow. Po prostu maja nas gdzies.
 
Chociaz z drugiej strony moze teraz beda sie bardziej pilnowac i zabiegac o pacjentki....Melulu zapisalas sie juz?
 
Celinka ja sie zapisałam na szkołę do bielńskiego, zaczynam 30.09. Kilka dni temu dzwoniła do mnie położna z info na temat terminu rozpoczęcia.
 
Czemu w takim razie mnie odeslala na listopad??????
Super, jak widać w Bielańskim też nie jest różowo, tutaj dla odmiany pacjentki traktują nierówno, przynajmniej w kwestii zapisów do szkoły rodzenia. No cóż, pomyłki się zdarzają, może ktoś Cię źle zrozumiał Celinka, jak ostatnio rozmawiałaś?
Co do mnie, to na Inflancką jeszcze się nie zapisałam, ale napisałam do nich maila z pytaniem o wolne terminy (nie udało mi się dodzwonić).
 
reklama
No to ja się zapisałam jednak na Inflancką. W ostatni weekend na imprezie zgadałam się ze znajomą, że ma koleżankę, która jest położną w którymś szpitalu w Warszawie. No i okazało się, że to jest właśnie położna, która prowadzi szkołę rodzenia przy Inflanckiej :) Przy takim zbiegu okoliczności i jeszcze "po znajomości" (kumpela poprosiła ją o otoczenie mnie szczególną opieką ;-)) zapisałam się właśnie tam. I idę już teraz, od 23. września zajęcia raz w tygodniu przez 2-2,5h. do końca listopada. Przynajmniej wyrobię się przed świętami :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry