reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa - tanie leki

Dołączył(a)
22 Luty 2010
Postów
8
Czołem mamy :) potrzebuję waszej rady. Otóż szukam w Warszawie jakieś taniej apteki stacjonarnej gdzie mogłabym w miarę niedrogo kupować leki pierwszej potrzeby, np. przeciwbólowe. Wszystko drożeje, tylko moja pensja jakoś nie idzie w górę, dlatego muszę ciąć koszty. Co do lokalizacji, przemieszczam się głównie metrem więc przydałoby się coś w jego bliskiej okolicy. Dzięki za wszystkie propozycje.
 
reklama
Cześć. Jeśli ma to być tylko i wyłącznie apteka stacjonarna ( w sumie też je preferuje bardziej niż te internetowe ) to przychodzi mi do głowy Apteka za Grosze na Złotej, w centrum miasta. Jakby Ci to wytłumaczyć hmm … zlokalizowana jest po drugiej stronie Złotych Tarasów, właśnie na rogu ul. Złotej i al. Jana Pawła II. Mój mały przeziębił się w weekend i byłam tam wczoraj po coś na udrożnienie nosa. Za niespełna 17zł udało mi się kupić olejek Olbas, myślę ze to niezla cena. Tak nawiasem mówiąc to stosuję go już od ładnych paru lat i chyba najlepiej na mnie działa, dziecku też pomaga.
 
Ja w Warszawie mogę polecić aptekę na ul. Puławskiej róg Wałbrzyskiej - leki są tam naprawdę tanie, częste promocje, także na różne kosmetyki czy suplementy diety, także polecam.
 
Ślicznie dziękuję wszystkim za pomoc :) Postanowiłam zastosować się do waszej rady i udać się w końcu do tej Apteki za Grosze i nie był to stracony czas. Ceny są rzeczywiście na niskim poziomie, na pewno jest taniej niż tam gdzie do tej pory zaopatrywałam się w leki. Jeśli jakiś inny użytkownik forum zna jakąś inną tanią aptekę, którą warto odwiedzić to bardzo proszę o informację!
 
Ja polecam kupowanie w internetowej aptece dbam o zdrowie dbam o zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl
Zamówione leki można odebrać w aptece stacjonarnej a z tego co wiem w centrum jest ich trochę - chyba na Marszałkowskiej. Ceny w internetowej są hutrowe, na tych drobnych lekach średnio 5-8zł mniej. A zdarzyło się i tak, że kupiłam taniej nawet o 30 zł taniej taki droższy. Także ja polecam z czystym sumieniem.
Olbas kosztuje 16zł.To taki przykład. zresztą wejdź sobie na stronę i w wyszukiwarce poszukaj co ci konieczne i porownaj ceny. Zobaczysz czy ci się opłaca
 
Dzięki Asiu. Nigdy nie myślałam nad kupowaniem leków w aptece internetowej, bo wydawało mi się to mało bezpieczne. Poza tym dochodzi do tego konieczność oczekiwania na odbiór zamówienia. W stacjonarnej aptece idę i mam. Ale skoro polecasz tą aptekę doz to może kiedyś, jak będę miała więcej leków do kupienia to złożę hurtowe zamówienie i zobaczę jak to wygląda cenowo.
 
A co myślicie o aptekach internetowych? Wiele leków, które można kupić bez recepty w takich aptekach można dostać dużo taniej niż w stacjonarnych. Przymierzam się do zakupu kilku potrzebnych rzeczy, apteczkę trzeba uzupełnić i trafiłam na stronę e-lek.pl Z tego co zauważyłam, to maja naprawdę niezłe ceny, a wybór jest wprost ogromny. Czy ktoś z was zna ta aptekę?
 
Nie rozumiem zupełnie czemu tak upieracie się przy tych aptekach stacjonarnych? Nie dość, że jest drogo, trzeba się wystać kolejkach, nieraz ludzie jeżdżą na drugi koniec miasta, żeby dostać lek za parę groszy mniej... lepszą alternatywą jak dla mnie są internetowe apteki, gdzie jest tanio, wybór jest jak w stacjonarnych, przesyłki przychodzą szybko i to do domu - żyć nie umierać.. polecam aptekę Apteka internetowa e-lek.pl : tanie leki : Vichy : Nuxe: sprzęt medyczny : cellulit możecie sobie sprawdzić, ceny są niskie a wybór jest spory.
 
reklama
Ja tam wolę apteki stacjonarne, zawsze masz możliwość pogadania na żywo z osobą, która zna się na lekach i może coś ci doradzić. A jeśli chodzi o tanie apteki w w-wie to polecam zwrócić uwagę na nową Aptekę za Grosze na ul. wolskiej. Jutro ma nastąpić otwarcie i dla pierwszych 50 osób które zrobią tam zakupy za min. 50 zł przygotowano darmowe kupony na 25 zł, to samo będzie obowiązywać w niedzielę. Poza tym w aptece już na co dzień obowiązywać będzie zasada, że zwrócą ci różnicę w cenie jeśli dany lek z ich oferty kupisz taniej w innym miejscu
 
Do góry