reklama

Warszawskie kwietniowki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez niczka, 16 Styczeń 2007.

1. niczka

niczka Fanka BB :)

otwieram nowy watek a propos Warszawy.

2. Lenorek

Lenorek Fanka BB :)

witam w klubie warszawskich kwietniówek:-)

3. reklama
  4. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Witam i ja. :-)

5. anusia_ch

anusia_ch Mama Oli i Ali

Dziewczyny,
    to ja też:-D

6. niczka

ktoras juz byla na jakis zajeciach w szkole rodzenia? to szkola rodzenia przy szpitalu?
    ja dzwonilam do takiej przy bielanskim, mam sie odezwac pod koniec stycznia , a zajecia bede od poczatku lutego, nie moge sie doczekac.
    Ta szkole prowadzi polozna, ciekawe ile kosztuje wziecie polozej do porodu?

7. aneta23

Ja zaczynam w przyszly poniedzialek. Zajecia mamy w poniedzialki i srody. To jest szkola przy szpitalu na Madalinskiego gdzie chce rodzic. Jest 10 zajec (5 teoretycznych i 5 gimnastyczno-relaksacyjnych), na lekcje chodzi 10 par. Zajecia sa prowadzone przez lekarzy i polozne z tego szpitala. Co prawda poloznej nie bede oplacala, ale przynajmniej je poznam....bo i tak ktoras bedzie przy porodzie...
    Jesli chcecie sobie zerknac to wklejam cennik tego szpitala:-) : Szpital Ginekologiczno - Po

8. niczka

ja nie chcialam brac poloznej, ale sie nasluchalam jak to jedna juz rodzila a nie bylo nikogo (poloznej/lekarza), albo, ze przyszla polozna i powiedziala zeby sie wstrzymala w porodem :)eek: ) bo ona akurat inny teraz odbiera. Aha no i to, ze podobno to wlasnie od poloznej zalezy czy ci beda nacinac krocze czy nie.

A ty jak sobie wyobrazasz, albo co slyszalas?

9. aneta23

No mysle, ze rozne przypadki sie zdarzaja, ale z tego co czytalam, to w szpitalu w ktorym mam rodzic kobiety sa zadowolone z opieki na kazdym etapie pobytu w szpitalu. Co do nacinania krocza, to wolalabym zeby nie nacinali, ale w zasadzie to sie go nie boje, wiec jak bedzie trzeba to trudno.....:-(

10. reklama
  11. anusia_ch

anusia_ch Mama Oli i Ali

Ja sobie daruję szkołę rodzenia, chyba sobie poradzę.
    Jeśli zaś chodzi o położną to planuję sobie "zarezerwować" w szpitalu na Solcu. Tam chciałabym rodzić, tam pracuje też lekarka, która prowadzi moją ciążę. Zawsze łatwiej mi będzie nawet po porodzie pójść zapytać o cos czy poprosić. Mam też już namiary na jedną położną, o której słyszałam dużo dobrego.

12. aneta23

ANUSIA_CH, a czy Ty planujesz porod rodzinny? Bo ja to bardzo czesto czytalam w roznych miejscach, ze w wielu szpitalach do porodu rodzinnego to wymagaja zaswiadczenie o ukonczeniu szkoly rodzenia.....dlatego tez bedziemy chodzic z moim M, no i zeby zapoznac sie z otoczeniem......:-)

Poleć forum