reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie kwietniowki

Chciałam tylko zameldować, że ja też jestem pacjętką LUX MEDU, z pracy mam najbliżej na Racławicką, ale moja gin przyjmuje na Chmielnej albo w Alejach Jerozolimskich. Napiszcie do jakiego lekarza chodzicie w LUX MEDZIE i jakie są wasze wrażenia.
 
reklama
Aneta23 to ja od dzis zaczynam intensywnie odpoczywac! Moze sie w koncu maluszek rozbryka.... ;-)
Ja nie chodze do lux Medu - bo z pracy nie mam, a tak to mam daleko. Slyszalam jednak bardzo dobre opinie i o ginekologach i o pediatrze.
ja chodze narazie tylko panstwowo no i ewentulanie jak jest koniecznosc to wtedy prywatnie np. na usg.
 
HiHi - LASTRADA - nie dziwie sie, ze sie kilku tam pojawilo, napewno doktor Grzes - brrrrr trafilam do niego na 1 wizyte i powiedzialam nigdy wiecej!!! Tak mnie zdenerwowal, ze cisnienie i tetno mi skoczylo, a on dal mi skierowanie do kardiologa...:-D Ogolnie niesympatyczny.

ANUSIA_CH - ja w zasadzie z domu tez mam blisko na Aleje, bylam tam nawet w grudniu na USG. Ale chodze na Raclawicka, bo tez w miare blisko, poza tym tam jest calodobowo, wiec jakby co to jestem obeznana z terenem...:-D
A chodze do doktora Popławskiego - starszy pan doktor, ale bardzo sympatyczny, prawdziwy gentelmen....:-) Kiedys nawet dostal nagrode: "Lekarz przyjazny kobietom". Poza tym panie pielegniarki tez sa bardzo sympatyczne.
 
ja w LUXMEDZIE robię tylko badania (mam za darmochę z pracy:) a do lekarza chodze gdzie indziej. tak wiec nic nie moge powiedzieć na temat tamtejszych ginekologów. a wlasnie musze sie dzisiaj umówic do okulisty - zaraz zadzwonie na Racławicką
 
witam..a gdzie bedziecie kupowały wózeczki dla waszych pociech w wawie? Byłam w dwóch sklepach w swiecie dziecka na towarowej i w markach i mam wrażenie, że ja wiem na temat wózków więcej niż sprzedawaca.Wciskają takie kity które się wogóle nie zgadzają z opisami na stronach producenta. Ostatnio sprzedawca stwierdził że do wózka i'coo spacerówki mozna wpiąć fotelik maxi cosi.:no: ..a co jest najlepsze to zupełnie inne firmy i tam sie mocuje tylko fotelik e-care..Więc jesli macie namiary na jakieś fajne sklepy (oprócz zatłoczonej calineczki) to poproszę o namiar:-) :-)
 
a co do lekarza chodzę na okopową do multiu medu do dr ejmockej...kapitalny lekarz ...uczęszczam już około 3 lat ..jest super ..pracuje też w szpitalu położniczym
 
reklama
Do góry