reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie kwietniowki

a jakiej firmy ten wozek?
ja slyszalam, ze dobry sklep jest na dzwigowej 51, ja nie bylma, ale mysle, ze tam podjedziemy obejrzec.
a wogole to mozesz podjechac zobaczyc np. na al.solidarnosci pomiedzy pl.bankowym a femina, blizej bankowego, po prawej stronie jadac od bankowego,malutki sklepik ale sporo wozkow maja. czasami trudno jest sie poruszac w srodku.
W jupiterze na okopowej - swiat dziecka- tez sa wozki, ale raczej tych drozszych firm.
 
reklama
To jest ATLANTIC firmy BABY DESIGN, o taki:




blank.gif

 
to w jupiterze napewno nie maja. Ja widzialam ten wozek, ale ogladalam go na Tarchominie, a ty chyba mieszkasz po drugiej stronie W-wy?
 
No wlasnie w Jupiterze nie ma, wiem...
A ja mieszkam na Ochocie....troche daleko do Tarchomina...:confused:

Ale skoro go ogladalas, to moze napisz mi przynajmniej co o nim sadzisz....:-)
 
wygladal naprawde wporzadku i solidnie. nie pamietam czy budka chodzila cicho czy nie. Moze M bedzie pamietal, zapytam go dzis. U nas on odpadl bo nie mial wpinanego fotelika. Gondola byla standardowa, nie jakos specjalnie ogoromna, ale taka normalna, porownywalam ja z Implast bo byl obok. A bylas w tym sklepie na grojeckiej przed skrzyzowaniem z Banacha? Tam jest taki maly sklep, ale pamietam ze wozki maja.
 
Aneta ja widziałam ten wózek na żywo i bardzo mi odpowiada i też zamierzamy go kupić (może już w tą sobote) :-) tylko się zastanawiamy czy niebieski czy ten szaro - czerwony.
Tylko ja się tak tutaj do was wtrąciłam bo ja nie jestem z Warszawy i nie mam pojęcia gdzie tam takie wózki macie.
 
Dzięki dziewczyny :-)

W tym sklepie o ktorym mowisz NICZKA bylam (mam tam bardzo blisko :-) ), ale niestety wtedy takiego wozka nie bylo...
No coz mam nadzieje ze uda mi sie go gdziej obejrzec....ale skoro mowicie ze jest ok, to pewnie macie racje...:-)
 
Mi się bardzo podoba i najpierw zobaczyłam go na allegro to mi się juz spodobał ale potem na żywo często wózki okazują sie inne ale ten mnie nie rozczrował. Podoba mi się też x- lander xa (chyba) - zresztą uważam, że te wózki są bardzo do siebie podobne tylko ceną znacznie się różnią.
 
reklama
Do góry