reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie kwietniowki

witam
w sobotę byłam w sklepie o którym pisałyście na solidarności...tam są dwa sklepiki kameralne jeden jest po stronie feminy natomist drugi po przeciwnej stronie po schodkach. Gorąco polecam i jeden i drugi... wspaniała kompetentna obsługa ( zupełnie nie ma porównania ze światem dziecka przy jupiter - sklep przereklamowany obsługa fatalna ....właśnie w sobotę wyszliśmy z mężem bardzo zdegustowani obsługą i podejściem). Wybraliśmy wózek holenderskiej firmy Mutsy.....i włśnie dzięki waszej podpowiedzi :-) zakupimy go na solidarności ...wózki są od ręki a wszędzie trzeba czekać około 2-3 miesięcy..polecam te sklepy..maja sporo wózków z kolekcji 2007
 
reklama
Ja mam dwa sklepy, w których kupowałam wcześniej ubranka i rzeczy dla Oli (teraz zresztą też), ubrania ciążowe i całą wyprawkę dla mojej nienarodzonej córci. Jeden jest w Starych Babicach a drugi w Pruszkowie. Szczególnie ten w Babicach jest dobrze zaopatrzony. Można tam kupić wszystko począwszy od patyczków do uszu a skończywszy na wózeczku. Ceny uważam też przystępne. Gdyby któraś z Was była zainteresowana to napiszę, w którym miejscu dokładnie są te sklepy.
 
A ja ostatnio kupilam duzo rzeczy w Halach Banacha - bo mam bardzo blisko :-) . No i cala mase przywiozla mi mama jak mnie ostatnio odwiedzila - powiedzmy sobie szczerze na Śląsku jest duzo taniej...;-)
 
Byłam w niedziele "zwiedzać" szpital na Solcu. Utwierdziłam się, że chce tam urodzić. W niedzielę można powiedzieć, że było tak cichutko kameralnie. Dzieciaczki prawie nie płakały, jak nie na porodówce. Pielęgniarka pokazała nam slę porodową i odpowiedziła na nurtujące pytania. Generalnie wszystko ok, tylko jest tak, że w miesiącu przez jakieś 4-5 dni nie ma anestezjologa, który zrobi ZZO na życzenie. Muszę dobrze się wstrzelić, albo miec bezbolesny poród:-D
 
ANUSIA - super ze jestes zadowolona :-)

My w sobote odwiedzilismy te dwa sklepy na Solidarnosci - to tak jakby jeden sklep, bo wlasciciele Ci sami i asortyment praktycznie tez sie powiela. A poza tym odkrylismy jeszcze jeden sklep na Dzielnej (przy Okopowej) - wozki tylko polskich firm i bardzo mila obsluga.:-)

A w srode ostatnie zajecia w szkole rodzenia - dyplom do łapki i mozna isc rodzic...:-D :-D
 
Cześć Warszawskie Kwietnióweczki!!! Uffff.. udało mi się Was jakoś znaleźć!:-D
A powiedzcie jak Wasze maluszki są ułożone? Ja dostaję pod żeberka, czyli moja mała chyba od ostatniego USG nie zmieniła pozycji z główką do dołu...??
 
na ostatnim usg dzidziol byl ulozony glowka w dol, wydaje mi sie, ze sie nie przekrecil, ale kto wie. Okaze sie na nastepnym usg.
madziallenka a ty chodzilas do bielanskiego do szkoly rodzenia? Widzialas sale porodowe?
 
reklama
Do góry