reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie kwietniowki

Witam wszystkie Kwietniówki!:-)
Dzisjaj jestem po raz pierwszy i liczę na pozytywne przyjęcie!:zawstydzona/y:
Moja Madzia ma przyjść na świat 25.04 (wg usg 18.04)
Chcę rodzić w Warszawie (w szpitalu Bielańskim ) dlatego interesuje mnie wątek warszawski i informacje na temat tego szpitala.
Z góry dziękuję za informacje!:-)
 
reklama
Witam Cie kama_p wsrod kweitnioweczek. A co chcesz wiedziec? A zagladalas na strone fundacji rodzic po ludzku?
Pozdrawiam
 
moja koleżanka rodziła w bielańskim we wrzesniu 2006...była bardzo zadowolona zarówno opieką w trakcie porodu jak i po porodzie. Z tego co mi opowiadała miała lekarza prowadzącego z tego szpitala..ale nie opłacała dodatkowej położnej mozna powiedzieć , że była pacjentką z ulicy...gdyż szkoły rodzenia też tam nie kończyła. Z tego co pamiętam nie powiedziała nawet złego słowa na ten szpital....:-)
 
Witaj Kama!!! To już wraz z Niczką jesteśmy we 3 na sali w bielańskim... ;)))) :laugh2:

Niczka widziałam salki w szpitalu Bielańskim - już na pierwszych zajęciach Was oprowadzą - jest tam naprawdę czysto, ładnie raczej kameralnie i zawsze jak mieliśmy zajęcia to cichuteńko i spokojnie, bardzo zachęcjąca atmosfera.... Kolorowo, są worki sako i piłki, a także prysznice, z tego co zauważyłam to chyba nie ma wanien...Może się spodobać, na stronce www bielańskiego chyba też prezentują kilka zdjęc z porodówki... :-p
 
Co do ułożenia maluszków to dzięki tym pokopanym żeberkom, możemy jeszcze swobodnie oddychać!!!:tak:
Kama ja mam też prawdopodobieństwo rodzenia w Wielkanoc, to nie najlepszy termin podobno z uwagi na brak lekarzy i położnych w szpitalach, ale damy radę...:baffled:
 
Dziewczyny,
grunt to dobre nastawienie:tak: . Ja mam termin na sobotę wielkanocną, ale tak sobie myślę, że może pare dni wcześniej albo później uda mi się urodzić. Bardzo bym nie chciała spędzać świąt w szpitalu:-( . Dlatego trzeba dobrze się psychicznie nastawić:-D .
 
PALOMA, KAMA_P - witam nowe warszawskie kwietniowki :-) Coraz wiecej nas tutaj :-)

No i widze ze szpital bielanski oblegany :-D - ja na Madalinskiego sama zostane....:-D
 
reklama
madziallenka - mnie interesuje jak sie rodzi w tej sali 2 osobowej na lozku najblizej drzwi, bo jak ja ogladalam ta sale to wygladalo to tak, ze kazdy kto otworzy drzwi wpada na ta rodzaca, nie bylo nawet zadnego parawanu od strony drzwi. A ty chodzilas teraz tam do tej szkoly?
 
Do góry