reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie kwietniowki

reklama
ktoras juz byla na jakis zajeciach w szkole rodzenia? to szkola rodzenia przy szpitalu?
ja dzwonilam do takiej przy bielanskim, mam sie odezwac pod koniec stycznia , a zajecia bede od poczatku lutego, nie moge sie doczekac.
Ta szkole prowadzi polozna, ciekawe ile kosztuje wziecie polozej do porodu?
 
Ja zaczynam w przyszly poniedzialek. Zajecia mamy w poniedzialki i srody. To jest szkola przy szpitalu na Madalinskiego gdzie chce rodzic. Jest 10 zajec (5 teoretycznych i 5 gimnastyczno-relaksacyjnych), na lekcje chodzi 10 par. Zajecia sa prowadzone przez lekarzy i polozne z tego szpitala. Co prawda poloznej nie bede oplacala, ale przynajmniej je poznam....bo i tak ktoras bedzie przy porodzie...
Jesli chcecie sobie zerknac to wklejam cennik tego szpitala:-) : Szpital Ginekologiczno - Po
 
ja nie chcialam brac poloznej, ale sie nasluchalam jak to jedna juz rodzila a nie bylo nikogo (poloznej/lekarza), albo, ze przyszla polozna i powiedziala zeby sie wstrzymala w porodem :)eek: ) bo ona akurat inny teraz odbiera. Aha no i to, ze podobno to wlasnie od poloznej zalezy czy ci beda nacinac krocze czy nie.

A ty jak sobie wyobrazasz, albo co slyszalas?
 
No mysle, ze rozne przypadki sie zdarzaja, ale z tego co czytalam, to w szpitalu w ktorym mam rodzic kobiety sa zadowolone z opieki na kazdym etapie pobytu w szpitalu. Co do nacinania krocza, to wolalabym zeby nie nacinali, ale w zasadzie to sie go nie boje, wiec jak bedzie trzeba to trudno.....:-(
 
Ja sobie daruję szkołę rodzenia, chyba sobie poradzę.
Jeśli zaś chodzi o położną to planuję sobie "zarezerwować" w szpitalu na Solcu. Tam chciałabym rodzić, tam pracuje też lekarka, która prowadzi moją ciążę. Zawsze łatwiej mi będzie nawet po porodzie pójść zapytać o cos czy poprosić. Mam też już namiary na jedną położną, o której słyszałam dużo dobrego.
 
reklama
ANUSIA_CH, a czy Ty planujesz porod rodzinny? Bo ja to bardzo czesto czytalam w roznych miejscach, ze w wielu szpitalach do porodu rodzinnego to wymagaja zaswiadczenie o ukonczeniu szkoly rodzenia.....dlatego tez bedziemy chodzic z moim M, no i zeby zapoznac sie z otoczeniem......:-)
 
Do góry