reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie kwietniowki

cześć....ja też się podpinam pod warszawskie kwietnówki..czy słyszłyście jakieś dobre :) opinie na temat starynkiewicza..bo tam bedę rodziła. Szkołę rodzenia zaczynam 17 lutego na żelaznej w Centrum Edukacji( ale tylko dlatego że jest również w sobotę a w szpitalu są zazwyczaj w tygodniu)Pozdrawiam violetta
 
reklama
hej warszawianki:-)

jesli chodzi o szkole rodzenia to zaczynam 5 lutego. zajecia beda prowadzone przez lekarzy, rehabilitantów, anestezjologów połozne. wiem ze po ukonczeniu takiego kursu bede miala znizke na porod rodzinny (ok 25 procent).
 
Aneta,
nie wiem czy na Solcu chcą takie zaswiadczenie. Rodziły tam moje koleżanki i nie wymagali od nich tego. W szpitalu im. Orłowskiego tez nie chcieli. Poza tym to moje drugie dziecko, nie mówię że pozjadałam wszystkie rozumy, ale pewnie dużo nowych rzeczy bym się nie dowiedziała w takiej szkole rodzenia. A może się mylę...
 
ANUSIA_CH - to fajnie ze zaswiadczenia nie wymagaja, jezeli to Twoj drugi porod, to logiczne, ze wiesz o co chodzi......:-) A to zaswiadczenie do porodu rodzinnego jak juz jest wymagane, to raczej po to, zeby mogli sie przekonac, ze nasze drugie polowki maja jakiekolwiek przygotowanie do tego wydarzenia........:-D
SMART78 - niestety nie slyszalam zadnych opini nt Starynkiewicza, ale tradycyjnie polecam strone Fundacji Rodzic po Ludzku;-)
Fundacja Rodzi
 
Dziewczyny, dzisiaj o 17:30 mam pierwsze spotkanie w szkole rodzenia.....:-) Wieczorkiem zdam Wam relacje jak bylo...
 
Daj znac koniecznie, jestem strasznie ciekawa, ja dopiero pod koniec tego tygodnia bede dzwonic do tej poloznej od szkoly rodzenia. mam nadzieje, ze juz niedlugo tez bede chodzic.
 
dziewczyny wlasnie jedna z forumowiczek rodzila na madalinskiego, napisala mi, ze nie poleca (personel byl nie zabardzo).
 
koniecznie koniecznie pochwal sie czego sie dowiedzialas:tak: ja 23 stycznia dzwonie do poloznej a od 5 lutego zaczynam zajecia w wszkole rodzenia
 
NICZKA - fatalna wiadomosc jak dla mnie:-( w koncu ja tez mam tam rodzic.....pociesza mnie tylko to ze czytalam tez wiele opinii pozytywnych...
A czy ta osoba napisala cos na ten temat na forum? I gdzie moge znalezc jakby co?
 
reklama
Dziewczyny, tak wiec ja juz po pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia :-)
Zajecia trwaja 1,5 godz. - w poniedzialki teoria, w srody zajecia gimnastyczno-relaksacyjne.
Dzisiaj tematem byl taki ogolny przekroj calej ciazy, porodu, dolegliwosci, rola partnera podczas ciazy i porodu, o nawiazywaniu kontaktu z maluszkiem w ciazy i po porodzie, o tym jak wzne jest aby jak najdluzej moc zajmowac sie maluszkiem tzn nie wracac do pracy :-D itd
Na nastepnych zajeciach teoretycznych bedzie oczywiscie szczegolowo to omawiane. Ogolnie sympatycznie, mozna bylo sobie troche podyskutowac, polozna zadawala rozne pytania, aczkolwiek niczego nowego sie narazie nie dowiedzialam.....
Moze tylko tyle, ze polozna mowila, jak wazne jest zeby odpoczywac i relaksowac sie w czasie ciazy, poniewaz wtedy maluszek zaczyna byc najbardziej aktywny, a w ten sposob postepuje jego rozwoj motoryczny, co jest bardzo wazne...:-)
 
Do góry