reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie spotkanie

Basieniak Konwalianko Balkan Można do takiej kawiarenki pójść, ja chętnie. Najlepiej jednak w weekend, a małż zabierze Młodego gdzieś do CH, już oni mają swoje sprawy:-D Tylko najpierw nas przywiozą.
 
reklama
No i jak tam dziewczyny z tym spotkaniem?? Bo tu takie wyjazdy na forum a nam się dalej nie udaje... może ta kawiarenka a może u kogoś w domu... jakby co to i u mnie by mogłó być... tylko ostrzegam ja pedantką nie jestem;) tylko balkan miałaby blisko ale reszta gorzej i nie za bardzo przy metrze...
 
no ja jestem raczej mobilna więc powinnam dać radę.... tylko byle nie w porze największych korków bo Wiki może jeździć samochodem byle nie stał w miejscu;) jakby co to mogę znowu zaproponować mieszkanko, ale jak na razie to jeszcze dość odległy termin...
 
witam kochane
Jestem w Warszawie 6 lutego jak wspominała balkan .... Wstepnie planowałam zabrac Maję tylko na wizytę ale porozmawiam z mężem może udałoby się nam zebrać nieco wcześniej w całym składzie już np. od piątku czyli od 3.02 . my jesteśmy mobilni dojadę tam gdzie ustalicie miejsce.... mam nadzieję że uda się nam spotkać - ściaskam mocno
 
reklama
Do góry