reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

warsztaty dla mam w Bydgoszczy 19 maja

Justyna76

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2010
Postów
15
Miasto
Bydgoszcz
Złość, rozgoryczenie, smutek, rozczarowanie… znasz te uczucia?
Z pewnością tak
A czy kiedykolwiek o nich rozmawiałaś?
Zapewne nie…

Zapraszamy na spotkanie, gdzie w gronie innych mam i wspólnie ze specjalistą, zastanowimy się skąd biorą się tak sprzeczne emocje, jak rozpoznać kryjące się za nimi potrzeby i co robić aby nie zatracić siebie w nowej roli.
Nie obędzie się bez tego, co niezbędne każdej mamie, czyli pysznej kawy bez umiaru i cudownie miękkich poduszek, a ukojenie zapewni masaż dźwiękiem tybetańskich mis i starożytnego gongu. A gdy świadomość powróci – poznasz techniki rozładowania napięcia.
Warsztaty poprowadzi Daria Jaworska - psycholog, terapeuta
Masaż dźwiękiem zaprezentuje nam Karolina Nieradko
Zapisy i pytania : Justyna Szulczewska
Tel . 506894706, E-mail : justyna@mamywsieci.pl
Termin: 19 maja 2012 r. (sobota), w godzinach 10.30 - 13.00
Koszt : 35 zł od osoby
lub zajrzyj : Warsztaty Emocje od Z - A , Bydgoszcz, 19 maja Zapisy!, warsztaty dla mam | mamywsieci.pl
 
reklama
Do góry