reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WARSZTATY DLA MAM Z NIEMOWLĘTAMI- Punkt Rozwoju- Żoliborz

Dołączył(a)
6 Październik 2011
Postów
3
WARSZTAY DLA MAM Z NIEMOWLĘTAMI

Niedawno zostałaś mamą i twoje życie zmieniło się o 180 stopni? Czujesz się przytłoczona, niezrozumiana, zmęczona i jednocześnie najszczęśliwsza na świecie? Masz ochotę porozmawiac, ale brakuje ci osoby, która Cię zrozumie? Potrzebujesz wymienic się dośwadczeniami, skonsultować swoje pomysły i zaczerpnąc inspiracji?Zapraszamy do Nas!

Od listopada ruszamy z cyklem 5 spotkań tematycznych:
- Czy jestem dobrą mamą?
- „ Ciągle płacze” - Kiedy baby-blues, a kiedy depresja poporodowa?
- Codzienna struktura vs podążanie za dzieckiem czyli dylematy młodej mamy
- Czy można rozpieścić dziecko? – wychowanie, dyscyplina, stereotypy
- Zabawa dobra na wszystko, czyli jak się bawić?

TERMIN: 1 x w tygodniu, piątek, godz.10.00-11.30 (pierwsze spotkanie z cyklu planowane na 4 listopada)
CZAS TRWANIA SPOTKANIA: 1,5 godziny
KOSZT CAŁEGO CYKLU (5 spotkań): 260 zł

Zapraszamy mamy razem z dziemi dla których tez mamy przewidziane rózne atrakcje.

Zapisy pod numerem telefonu: 604 504 056
więcej informacji o nas na www.punktrozwoju.pl
 
reklama
Do góry