reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WARSZTATY - Eko Pieluszkowanie dla początkujących

też postaram się uczestniczyć bo jestem bardzo tym zainteresowana, nawet zakupiłam już jeden śliczny kolorowy otulacz. A jak długo ma trwać to spotkanko ?? niestety mam cukrzycę i muszę przyjmować regularne posiłki co mi nieco utrudnia takie wypady na miasto. Można będzie też zakupić pieluszki na miejscu??

kudi ale tam sobie naleśniki lub ciacho kupisz. :-D
 
reklama
też postaram się uczestniczyć bo jestem bardzo tym zainteresowana, nawet zakupiłam już jeden śliczny kolorowy otulacz. A jak długo ma trwać to spotkanko ?? niestety mam cukrzycę i muszę przyjmować regularne posiłki co mi nieco utrudnia takie wypady na miasto. Można będzie też zakupić pieluszki na miejscu??

Moją "pogadankę" przewiduję na ok. 40 min potem jest do dyspozycji zainteresowanych.

Będą dostępne pieluszki ale tylko pojedyńcze sztuki które właśnie zamawiam na tę okazję od szyjących mam ;) Napisz szybko co by cię interesowało to mogę jeszcze domówić - polcam szczególnie BabYette :)

Oczywiście jak napisała malństwo - w Mateczniku serwują pyszne naleśniki ;)
 
Dziękuję za świetną atmosferę spotkania :) i już zapraszam na 21 czerwca, kiedy obiecuję solidnie przeszkolić zainteresowane w pieluchowaniu noworodka i przygotować parę praktycznych porad i ćwiczeń ;)
 
Przypominam, że już w czwartek kolejne warsztaty te już bardziej praktyczno-ćwiczeniowe ;) Powiem też więcej o pieluszkowaniu noworodków. Dodatkowo można będzie obejrzeć i zakupić nowiutkie pieluszki polskiej marki BabYetta ;) I jest to już ostatnie nasze spotkanie w Mateczniku, który niestety działa tylko do końca miesiąca, dlatego przy okazji polecam tamtejsze wyprzedaże odzieży dla mam w ciąży i karmiących.
 
Melduję, że właśnie dotarła do mnie paczka od BabYetty i skrywa wiele cudnych niespodzianek, więc z tej okazji na dzisiejszych warsztatach będzie mały konkurs z nagrodami ;) Tym bardziej zapraszam na spotkanie!
 
Do góry