reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WARSZTATY,KURSY,SZKOLENIA - dla rodziców

Witajcie,

Mam propozycję dla mam, które chciałyby wykorzystać czas urlopu macierzyńskiego czy wychowawczego na naukę i doskonalenie języka angielskiego, również pod kątem powrotu do pracy. Jestem lektorem angielskiego od wielu lat, a ostatnimi czasy staram się pogodzić pracę zawodową z wychowywaniem moich dwóch maluszków. Moją ofertę kieruję również do mam pracujących ale dysponujących czasem w godzinach przedpołudniowych. Dojeżdżam do domu moich uczniów-klientów, choć nie ukrywam że najchętniej na południu Wrocławia. Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość na PR. Gorąco zachęcam, do zobaczenia! :-)
 
reklama
Serdecznie zapraszam wszystkich rodzicow, przyszlych rodzicow, a takze nianie na profesjonalne szkolenia dotyczace pielegnacji, rozwoju i wychowania dziecka prowadzone przez psychologa, pedagoga i fizjoterapeute. Gwarantujemy przyjemna atmosfere i mnostwo uzytecznych informacji :) Najblizszy termin 19-20 listopada.
Wiecej szczegolow na www.humania.pl

Zapraszamy :)
 
„BAKUŚ ZAPRASZA: RODZIC BLISKO NATURY”
Cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych w ośmiu polskich miastach, tj. w
Gdańsku (17.03.2012), PanDinek ul. Wawelska 10A/1
Gr. I 14:00
Gr. II 16:00
Bydgoszczy (24.03.2012), Akademia Szkraba ul. Gackowskiego 1c
... Gr. I 12:30
Gr. II 14:30
Poznaniu (31.03.2012), Pracownia Gauganek ul.3 maja 49 c
Gr. I 13:30
Gr. II 15:30

Szczecinie (14.04.2012), Studio Tańca Kimama i Kawiarnia Tkacz Towarzyski ul. Tkacka 64d
Gr. I 10:30
Gr. II 12:30

Warszawie(21.04.2012), Fitness Club "GROCHÓW" Sala Zabaw „Abawuś” ul.Zamieniecka 90
Centrum Handlowe "Szembeka"
Gr. I 11:30
Gr. II 13:30
Wrocławiu (28.04.2012), Żłobek Niepubliczny WYSEPKA, ul. Szybka 6-10
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00

Krakowie (05.05.2012) Famiga Ul. Lea 179
Gr. I 10:00
Gr.II 12:00

Olsztynie (12.05.2012) Filia nr 10 ABECADŁO C.H. "Alfa" Al. Piłsudskiego 16
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00
Spotkanie dla dwóch grup :
I Dzieci do 3 lat (Chustonoszenie oraz BLW)
II Dzieci od 3 lat (Zabawy Akademii Szkraba oraz Dieta dziecka)

Zapraszamy do polubienia Bakuś | Facebook
I śledzenia wszystkich informacji na temat spotkań.

Zapisy pod numerem Tel. 792-443-052 Agnieszka Janiszewska

Spotkania poprowadzą eksperci, którzy poruszą m.in. tematy, takie jak: Dlaczego warto nosić maluchy w chustach?; BLW (Baby-led Weaning) - wprowadzanie pokarmów stałych do diety małego dziecka; Zabawy Akademii Szkraba czy kwestię diety starszaka.
 
Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia z tańca brzucha dla przyszłych mam.

w piątki o 17:00 zaczynamy 25 maja 2013 w Akademii Ruchu, ul Ruska 47 - 48a www.akademiaruchu.com.pl

Zajęcia prowadzi Anna Mendak – Czekaj („Samira”)

Z wykształcenia psycholog, jedna z najbardziej znanych i cenionych tancerek tańca orientalnego i flamenco w Polsce, posiada 20 letnie doświadczenie taneczne i sceniczne, mama Antosia i od niedawna także doula.więcej na www.samira.art.pl

Uwaga!

Zanim zapiszesz się na zajęcia skonsultuj się ze swoim lekarzem i upewnij się, czy ciąża przebiega prawidłowo i czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach!Na zajęcia należy zabrać:Wygodny miękki strój do ćwiczeń np. szeroką zwiewną spódnicę lub legginsy, chustę do przepasania na biodra, tańczymy boso, możemy zabrać miękkie obuwie taneczne, baletki lub skarpetki (antypoślizgowe !).

ZAPISY: Kalendarz zajęć lub telefonicznie 71 793 29 38


Czas ciąży to wyjątkowy okres w życiu kobiety. To doskonały moment, żeby się zatrzymać, wsłuchać w siebie, swoje ciało, poświęcić sobie czas i uwagę oraz nawiązać kontakt ze swoim noszonym pod sercem maleństwem. Jeśli chcesz spędzić miło czas w gronie przyszłych mam, stać się częścią magicznego kobiecego kręgu – te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Będzie trochę tańca, zabawy i śmiechu, trochę relaksującej medytacji.
Ćwiczenia te mają charakter relaksacyjno-medytacyjny i stanowią łagodną gimnastykę naturalną dla kobiecego ciała. Na poziomie fizjologicznym ruchy bioder i miednicy wzmacniają mięśnie kręgosłupa i pleców a całe ciało rozluźnia się, staje się lepiej dotlenione i przygotowuje stopniowo do porodu.

Kobiety w ciąży spędzając wspólnie czas, relaksując się i bawiąc, przygotowują się również duchowo, dając sobie wzajemne wsparcie i siłę poprzez dzielenie się doświadczeniami i obawami. Możliwość obcowania z innymi kobietami jest silnym i ważnym doświadczeniem, odkrywającym różne strony własnej kobiecości. Wspólny taniec, śmiech, zabawa i rozmowy rozładowują stres i napięcia, pomagając przetrwać trudne chwile. przygotowując do najważniejszego doświadczenia w życiu kobiety, jakim jest cud narodzin.

Dobroczynny wpływ tańca orientalnego to m.in.:
- wzmocnienie mięśni kręgosłupa i pleców,- dotlenienie całego organizmu,- poprawa samopoczucia pod wpływem uwalniających się endorfin,- pogłębienie kontaktu z własnym ciałem i swoim nienarodzonym dzieckiem,- nawiązanie nowych znajomości wśród innych przyszłych mam,- relaks i przyjemność,- ósemki, kółeczka zataczane biodrami stanowią doskonałą gimnastykę przygotowującą ciało do porodu.

Ćwiczenia te można także wykorzystać podczas samego porodu - w połączeniu z oddychaniem przeponowym, zmniejszają bóle porodowe i pomagają dziecku zejść niżej w kanale rodnym
 
Mamuśki na pl. św. Macieja jest fantastyczna samoobrona dla kobiet! Zajęcia są naprawdę super, z trenerem Krystianem Balowskim. Może się wybierzecie w Poniedziałek na 19:30 albo w środę na 17:30 :)
pl. św. Macieja 7a, Szkoła Sigma.
Jestem mamą 3,5 letniego chłopczyka i inwestuję w takie spotkania dla mam i przedszkole, gdzie dzieci będą się czuły dobrze, a zajęcia pozwolą rozwinąć talenty maluchów.
 
Do góry