reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warsztaty logopedyczne

Dołączył(a)
16 Sierpień 2012
Postów
2
Drogie Mamy,
właśnie skończyłam studia logopedyczne i zastanawiam się nad przeprowadzeniem bezpłatnych warsztatów logopedycznych dla dzieci we Wrocławiu. Na razie jest to w formie planów bowiem nie mam lokalu i chętnych na takie spotkania. Zastanawiam się czy w ogóle byłyby osoby zainteresowane tematem? :) Oczywiście warsztaty w formie zabawy - ćwiczenia oddechowe, foniczne, artykulacyjne, rozwijające percepcję słuchową itp. Dlaczego bezpłatne? Ponieważ chciałabym nabrać więcej doświadczenia w pracy z grupą:) W zamian może tylko papierek, potwierdzający przeprowadzenie takich zajęć. Będę wdzięczna za jakieś wskazówki, podpowiedzi itp. :) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
mysle ze jak sie dobrze oglosisz to bedzie duze zainteresowanie!
ja sama mam problem z dzieckiem i musi miec moja Mala zajecia z logopeda wiec jak masz ochote to zapraszam do nas :)
 
Hmm... właściwie to myślałam o zajęciach grupowych jednak tu pojawia się problem znalezienia sali a w przypadku indywidualnych zajęć to faktycznie znacznie prostsze :) Ktoś jeszcze byłby zainteresowany? Przypominam, że zajęcia byłyby bezpłatne, więc praktycznie nikt nic nie traci :) Zapraszam również na prv.
 
Witam
Jestem mama 3 letniej Hani, Hania sepleni i nie wymawia samoglosek uczeszczamy raz w tygodniu na terapie ale tez z chęcią skorzystamy z twoich zajęć , czy udało ci sie znaleźć sale na miejsce spotkań jeżeli nie to daj znać spróbuje pomoc pozdrawiam
 
Justinaa znalazlas sale? prowadzisz jakies zajecia?
my wyprowadzilysmy sie z Wrocławia dlatego nie pisalam. Mieszkamy teraz w Oleśnicy.
Moja córeczka troche sie rozgadala ale nadal ma duze problemy :(
 
Hej.Byłam z nią dwa razy.Powiedziała że tego nie można tak zostawić i czekać aż sama zacznie w końcu mówić.:confused2:Trzeba ją stymulować .Zuzia nie wymawia K, G , A, i wymysla po swojemu słowa.Ostatnio mowi pupusia (podusia);babcia to jest Tapta.
Zuza -anna a Ty w jakich rejonach sie obracasz?My mieszkamy koło PL. Grunwaldzkiego.Zapraszam na kawkę jak coś:):-)
 
Edzia hmmm... tak czytam i sie zastanawiam jakich liter moja Mala nie wymawia ale nie potraafie dokladnie tego okreslic.... poprostu mowi ciagle po swojemu, ja ja rozumie ale ktos inny juz ma problemy :(
Nam udalo sie dostac do Promyka Słonca... bylysmy na jednej wizycie ktora nic nowego nie wniosla a szczerze powiem ze po "Promyku.." spodziewalam sie jakiejs lepszej reakcji.
Pani powiedziala zeby obserwowac i czekac jeszcze narazie :crazy:
ale chyba bede znowu do nich pukac moze cos sie uda...

Dziekuje za zaproszenie :-) Co prawda my aktualnie sie juz wyprowadzilysmy z Wroclawia do Oleśnicy ale do Wrocławia zagladamy wiec jak cos to dam znac i my oczywiscie rowniez zapraszamy jak bedziesz w naszych okolicach :-)
 
reklama
Ja jak się dobijałam do Promyka to mnie spławiły :(Ciężko się dostać.Chodziłam tam na rehabilitację z Zuzią i nie byłam zadowolona.Po każdej wizycie płakałam.Bo ona tak się darła na ćwiczeniach VOJTY.Też myślę czy szukać dalej jakiegoś logopedy...czy czekać.Ostatnio nie mam weny na czytanie bajek ,ani opowidanki co to jest....?:)i powtarzanie w kółko jedno i to samo.
W dodatku chorujemy i z domu bardzo żadko, aby nie pogorszyć.Chociarz kataru nie mamy już, ale kaszal nadal bardzo ją męczy.W czwartek do lekarza idę ,zobaczymy co powie.Mój nr gg 10710312:)Pozdrawiam
 
Do góry