reklama

Warsztaty międzykulturowe dla dzieci Indyjski Kalejdoskop

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez Emillia, 11 Marzec 2013.

 1. Emillia

  Emillia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zapraszam do wybrania się w pełną kolorów i zapachów wyprawę do Indii, kraju pełnego kontrastów i różnorodnego jak mozaika, w którym mówi się wieloma językami i wierzy w różnych bogów.
  Przemierzymy Indie od Oceanu aż po Himalaje. Przywitamy się w hindi i przymierzymy indyjskie stroje. Przy zapachu kadzidełek wspólnie stworzymy wielką mapę Indii, zobaczymy, gdzie leży rzeka Ganges, a gdzie pustynia Thar oraz dowiemy się, jakie mieszkają tam zwierzęta. Przekonamy się, jak wygląda codzienne życie na barwnych i zatłoczonych indyjskich ulicach i czym dzieci z Indii różnią się od nas. Poznamy indyjskich bogów i zaklinaczy węży.

  Podróż do Indii nie może obyć się bez wizyty na plantacji przypraw: przekonamy się, jak one pachną, spróbujemy aromatycznej herbaty masala chai albo przyprawimy nimi ryż, a także usypiemy z nich tradycyjne, kolorowe rangoli.

  Osoby prowadzące są psycholożkami, pracującymi na co dzień z dziećmi i pasjonatkami podróży oraz odkrywania świata :) Opowiedzą o Indiach na bazie własnych podróżniczych doświadczeń i podzielą się wiedzą na temat tego kraju. W programie oglądanie zdjęć z Indii, opowieści, gry i zabawy oraz inne ciekawe aktywności. Zapewniamy dobrą zabawę i zaspokajamy dzieciecą ciekawosć świata :)
  Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat.

  CZAS: piątek, 15 marca 2013, godz 17:00 - 18:00
  MIEJSCE: MaMa Cafe, ul. Wilcza 27 b

  OPŁATA: 20 zł

  ZAPISY: paulina.rekucka@gmail.com (przy zapisach proszę podać wiek dziecka)  Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży!
   
 2. reklama

Poleć forum