reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Warsztaty wielkanoce

Rozwiązania
0
Witam, Nazywam się Magdalena Kacperska. Od dwóch lat prowadzę zajęcia z dziećmi "spotkania z tradycją". Zajęcia odbywają się stacjonarnie w szkołach i przedszkolach, jak rówież w wersji wyjazdowej w stylizowanej chacie znajdującej się w miejscowości Szeligi K/Warszawa-Bemowo. W dniu 8 marca organizuję spotkanie o tematyce wielkanocnej, zajęcia do wyboru zdobienie jaj metodami ludowymi lub tradycyjne palmy wielkanocne. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy mkacperek@o2.pl lub telefoniczny 0 604 140 766. Pozdrawiam

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Warsztaty edukacyjne dla rodziców w lubuskim - jakie znacie? Potrzebuję porady 0
G Warsztaty dla dzieci w szkole Gaudeamus 12.01 Mamy pracujące 0
M Bezpłatne warsztaty treningu mięśni dna miednicy w Poznaniu Poznań 1
skazawisla1 Darmowe warsztaty:) Dzieci urodzone w grudniu 2016 4
M Agresja - nowe tabu. Warsztaty dla rodziców Warszawa 1
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Bydgoszczy Bydgoszcz 0
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Lublinie Lublin 0
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Gdańsku Trójmiasto 0
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Szczecinie Szczecin 0
I Warsztaty o wychowaniu da rodziców :) Śląsk 0
I Warsztaty dla rodziców o wychowaniu :) Młodziutkie mamy 1
J BEZPŁATNE WARSZTATY Z PAWŁEM ZAWITKOWSKIM Ogłoszenia - Częstochowa 0
M warsztaty budowania relacji z dziećmi Wychowanie 0
A Warsztaty "Nasz mały terrorysta - emocje w świecie dziecka" Ogłoszenia - Dolny Śląsk 0
M Warsztaty "Pierwsze kroki w karmieniu piersią" Ogłoszenia - Warszawa 0
Q Zaproszenie na warsztaty dla rodziców do Stowarzyszenia Q Zmianom Ogłoszenia tylko tutaj 0
M Warsztaty dla kobiet w ciąży Przyszłe mamy 0
S Jak pomóc dziecku w adaptacji do przedszkola? - warsztaty 3 i 11 czerwca w Warszawie. Ogłoszenia - Warszawa 0
Meggi79 Zażegnać konflikt z dzieckiem - warsztaty z Dorotą Zawadzką SUPERNIANIĄ- Wałbrzych Dolny Śląsk 0
Meggi79 Jak poskromić małego złośnika - warsztaty dla rodziców i pedag. Jeleniej Górze Dolny Śląsk 0
Meggi79 Jak poskromić małego złośnika - warsztaty dla rodziców i pedag. w Opolu Opolszczyzna 0
S Warsztaty z doulą i psychologiem dla kobiet spodziewających się dziecka. Ogłoszenia - Warszawa 0
P Warsztaty dla niemowlaków, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym Ogłoszenia tylko tutaj 0
A "baśniowe zwierzę" - warsztaty plastyczne dla dzieci Rozwój i zabawy 0
M Kielce: Warsztaty dla rodziców Wychowanie 0
P Bezpłatne konsultacje i warsztaty z okazji Europejskiego Tygodnia Autyzmu Warszawa 0
P Bezpłatne konsultacje i warsztaty z okazji Europejskiego Tygodnia Autyzmu Wrocław 0
P EDUKACJA - warsztaty, targi. Książki, czasopisma, strony www Dzieci urodzone w czerwcu 2014 11
R Warsztaty dla Rodziców Ogłoszenia - Śląsk 1
Sehnsucht Tydzień Bliskości 07-13.10.2013 -bezpłatne warsztaty dla dzieci i rodziców! Ogłoszenia Szczecin 0
laperedhil Warsztaty Świadoma Mama Przyszłe mamy 0
M Warsztaty z robotami? Przedszkolaki 1
M warsztaty, szkolenia ;-) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 6
F bpłatne zajęcia dla dzieci od 6 lat - warsztaty z robotami Ogłoszenia Bydgoszcz 0
B Edukacja - warsztaty, targi, ciekawe strony internetowe, książki... Dzieci urodzone w październiku 2013 16
Kasiulka_1980 Warsztaty mydlane dla dzieci Poznań 0
Marta1981 Warsztaty PILNE I NA CITO Ogłoszenia - Lublin 0
E Warsztaty międzykulturowe dla dzieci Indyjski Kalejdoskop Ogłoszenia - Warszawa 0
S Bezpłatne konsultacje i warsztaty dla rodziców Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 Warsztaty dla Mam z dziećmi "Kobiety na start" w Kalimbie i Lemonce w listopadzie Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 BEZPŁATNE warsztaty dla Mam z dzieckiem "mapa marzeń" Praga PÓŁNOC 15.11. Ogłoszenia - Warszawa 0
J Warsztaty dla przyszłych rodziców Ogłoszenia Bydgoszcz 0
dziubasek08 BEZPŁATNE warsztaty dla Mam z dzieckiem "MAPA MARZEŃ" w Klubie Mam na Ursynowie 6.11 Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 Bezpłatne warsztaty "Mapa Marzeń" dla Mam w Legionowie 24.10 Ogłoszenia - Warszawa 0
IzaBK Warsztaty Chustowe Warszawa Ochota 20.X Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 Warsztaty z rozwoju osobistego dla Matek - MAMY POMYSŁ, 19.10.2012 Warszawa Ogłoszenia - Warszawa 0
PiesdlaStasia WARSZTATY "Rodzina z psem" Ogłoszenia - Warszawa 0
PiesdlaStasia WARSZTATY "Pies w edukacji" Ogłoszenia - Warszawa 0
slonco Bezpłatne warsztaty i spotkania dla mam Ogłoszenia - Śląsk 0
E Warsztaty kreatywności dla dzieci i rodziców :) Ogłoszenia - Łódź 0