reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Warsztaty wielkanoce

Dołączył(a)
20 Luty 2008
Postów
1
Witam, Nazywam się Magdalena Kacperska. Od dwóch lat prowadzę zajęcia z dziećmi "spotkania z tradycją". Zajęcia odbywają się stacjonarnie w szkołach i przedszkolach, jak rówież w wersji wyjazdowej w stylizowanej chacie znajdującej się w miejscowości Szeligi K/Warszawa-Bemowo. W dniu 8 marca organizuję spotkanie o tematyce wielkanocnej, zajęcia do wyboru zdobienie jaj metodami ludowymi lub tradycyjne palmy wielkanocne. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy mkacperek@o2.pl lub telefoniczny 0 604 140 766. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry