reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Warsztaty wielkanoce

Dołączył(a)
20 Luty 2008
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam, Nazywam się Magdalena Kacperska. Od dwóch lat prowadzę zajęcia z dziećmi "spotkania z tradycją". Zajęcia odbywają się stacjonarnie w szkołach i przedszkolach, jak rówież w wersji wyjazdowej w stylizowanej chacie znajdującej się w miejscowości Szeligi K/Warszawa-Bemowo. W dniu 8 marca organizuję spotkanie o tematyce wielkanocnej, zajęcia do wyboru zdobienie jaj metodami ludowymi lub tradycyjne palmy wielkanocne. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy mkacperek@o2.pl lub telefoniczny 0 604 140 766. Pozdrawiam
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry