reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warsztaty z doulą i psychologiem dla kobiet spodziewających się dziecka.

Dołączył(a)
22 Maj 2012
Postów
7
Jesteś w ciąży? Zapraszamy Cię do Klubu Mam na Ursynowie na bezpłatne spotkania i warsztaty w czasie których dowiesz się wszystkiego lub prawie wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć o sobie i dziecku przed, w czasie i po porodzie.


Zrozumieć poród
Kiedy: od 25 kwietnia w godzinach 13:00 - 15:00
zapisy: projekt@klub-mam.org w temacie wpisując "poród" lub pod telefonem: 665-271-863

W trakcie czterech spotkań prowadzonych przez certyfikowaną doulę, dowiesz się:
- jaka jest rola partnera/douli/położnej/ lekarza w trakcie porodu.
- jakie masz prawa w myśl nowego standardu opieki okołoporodowej i dlaczego ich znajomość jest ważna dla Ciebie i Twojego Dziecka
- określisz swoje potrzeby i wyobrażenia na temat porodu - napiszesz własny plan porodu
- poznasz kręgi zależności pomiędzy Twoimi hormonami, dowiesz się o ich dynamice i nauczysz się dbać o to, by pozostawać w ich bezpiecznym polu działania.
- przekonasz się na własnym ciele, co to takiego masaż Rebozo dla kobiet w ciąży i nauczysz się masażu antykolkowego dla niemowląt i wiele innych.


Będę Mamą
Kiedy: od 9 maja w godzinach 17.00 – 19.00
Zapisy: projekt@klub-mam.org w temacie wpisując "poród" lub pod telefonem: 792-765-790

W czasie 6 spotkań prowadzonych przez psychologa:
- przyjrzysz się emocjom, które mogą pojawić się w czasie ciąży, porodu i w pierwszych tygodniach, miesiącach życia dziecka,
- dowiesz się jak sobie radzić z obawami związanymi z macierzyństwem i trudnymi emocjami, które mogą się pojawić,
- będziesz miała okazję wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami w ciąży,
- porozmawiasz o swoich radościach, smutkach, troskach i obawach i wiele innych.

Konsultacje indywidualne
Zapisy: tel. 792-765-790 w indywidualnie ustalanym terminie.

Jeżeli potrzebujesz bliżej przyjrzeć się pojawiającym się emocjom, lub nie możesz wziąć udziału w warsztatach zapraszamy Cię na konsultacje indywidualne lub rodzinne.


Realizatorzy: Stowarzyszenie Pomocy Psychologicznej Syntonia, Fundacja Razem przez Macierzyństwo

Projekt współfinansowany jest ze środków m.st. Warszawy.
 

Załączniki

  • plakat warsztaty dla mam w ciąży.jpg
    plakat warsztaty dla mam w ciąży.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 151
reklama
Do góry