reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

warsztaty

Widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie;) Polekont nie tylko produkuje chusty, ale także prowadzi szkolenia i ma bardzo fachowych specjalistów. Doradców z nazwy można spotkać niestety w każdej branży. Liczy się wiedza. Dlatego się wybieram na kolejne warsztaty.
 
reklama
aby uciąc polemike prowadzoną przez osoby, które jak zauważyłam wypowiedziały się na forum tylko w tym dziale.. i przy okazji aby uciąć potencjalną reklamę firmy polekont, której włascicieli zresztą osobiście znam i lubię (forum to jednak nie miejsce na reklamy)

Bardzo mi przykro, że nacięłyście się na fałszywych doradców. Dlatego warto zawsze sprawdzać kompetencje osób do których się idzie na szkolenie - tak samo jak warto sprawdzić, czy lekarz na wizytę do którego idziemy ma prawo do wykonywania zawodu.. Doradca doradcy niestety nie równy. Są różne etapy szkolenia, różne szkoły i osoby bez szkół również niestety często zaczynają określać się mianem doradcy - póki co niestety prawo im tego nie zabrania, choć staramy się nad tym jakoś zapanować. Podobny chaos niestety panuje wśród doradców laktacyjnych.
Ad rem .


Mamy z Krakowa
zapraszam na darmowe konsultacje chustowe, które osobiście będę prowadzić w niedzielę 9 maja , podczas targów mother and baby - obok stoiska Johnson Baby. Wejście na targi z tego co mi wiadomo jest darmowe, będę prowadzić dwie pogadanki o chustach i przez całą niedzielę konsultować wszystkich chętnych i mających pytania odnośnie chust a także w miarę możliwości pokazywać i uczyć różnych wiązań.
 
Ostatnia edycja:
Pani Agnieszko,

Nie chce rozwodzic sie na temat Pani sugestii, pragne jedynie zwuazyc ze wypowiadam sie nie tylko w tym watku (to moja druga wypowiedz dopiero) i Pani opinia nie jest zgodna z prawda.
A co do rekalmy na forach - nie da sie rozmawiac o chustach nie uzywajac marek to po pierwsze. A po drugie idac tym tropem nie powinna Pani namawiac na warsztaty u doradcow bo zazwyczaj tez sa one platne, a te bezplatne na targach nie sa niczym innym jak forma reklamy wystawcow (bo umowmy sie ale nie wystawiaja sie oni na targach charytatywnie).
Pani zreszta tez wspolpracuje z firma komercyjna i nie jest to chyba tajemnica.
 
owszem współpracuję z różnymi firmami komercyjnymi, ponieważ z czegoś muszę wykarmić swoje dzieci - firm tych jest naprawdę dużo a z jedną z nich jestem związana bliżej, ponieważ organizuję dla nich regularne warsztaty :) ale to chyba nie temat tego forum i tu się o tym nie rozwodzę ani nie reklamuję jak chyba da się zauważyć.. Jezeli drogi Naprawniku potrzebujesz porady chustowej to służę uprzejmie i chętnie pomogę. Wchodzenie w sprzeczki i polemiki nie leży w mojej naturze.
pozdrawiam serdecznie i zapraszam na wszystkie spotkania i warsztaty - w tym zupełnie niekomercyjne darmowe spotkania Klubu Kangura.
 
Droga Pani Agniszeko,

Ciesze sie, ze temat zamkamy i nikt tu nikomu niczego nie planuje udowanidac :)
Za porady chustowe dziekuje, w razie klopotow mam kontakt do Pani Weroniki z polekonta na miejscu niewirtualnie (jak Pani sama pewnie rozumiem akurat watpliwosci chustowe latwiej wyjasniac w rzeczywistosci).
Rowniez serdecznie pozdrawiam :)
 
Witam,
Pani Agnieszko mam 2 pytania dotyczące targów Mother & Baby w Krakowie i warsztatów "chustowych" odbywających się na tych targach.
Wybieramy się z mężem na targi w sobotę czy i w tym dniu będą warsztaty wiązania chust, wiem, że Pani prowadzi warsztaty w niedziele? Drugie pytanie dotyczy wystawców. Chcemy zakupić na targach chustę, może orientuje się Pani jacy dystrybutorzy chust będą obecni na Targach, zależy mi szczególnie na jednym, stąd moje pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Słonecznie :)
 
reklama
nie wiem, czy w sobotę będzą zajęcia chustowe - w niedzielę na pewno. Jacy producenci będą nie wiem.
 
Do góry