reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Warto przeczytać

Magdabial

Fanka BB :)
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Dziewczyny,
chcę abyśmy tu wpisywały tytuły i autorów książek, które cenicie i polecacie...

Uwielbiam czytać i w swoim domu chciałabym mieć całą ścianę zawaloną książkami - zaczynam zbierać ;) Ale kompletnie nie wiem za co się chwytać jak idę do księgarni i innych sklepów.. a opisy na okładce niewiele mi mówią...
Albo w bibliotece, nie wiem w którym mkierunku się udać :) a tak, powiem tytuł i książka przede mną ::) ;D

reklama

Ania28

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Super pomysł :D
Można by do opisu dodać kilka słów streszczonka. Jestem za. Tylko na razie nic nie czytam. Ale na pewno coś napiszę

elcia09

just do it!
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Fajna myśl, ale w miom przypadku ciężko o czas przynajmniej narazie
a bardzo lubię czytać !
Polecajcie cosik

loli

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja czytam przeróżne książki od fantastyki do lekkich miłych opowiadań.
Najbardziej lubię trylogię Tolkiena (czytałam ją już kilka razy).
Lubię też czytać Whartona a najbardziej podobała mi się jego książka "Niezawinione śmierci", ale inne są równie fajne, obecnie czytam "Ala"(to jest kontynuacja "Ptaśka")
Polecam również książkę Janusza Leona Wiśniewskiego "Samotność w sieci".W ciąży czytała "Kod Leonarda"- kontrowersyjna ale fajna
A ostatnio pochłoneła mnie książka Hanny Kowalskiej "Letnia Akademia Uczuć".To opowieść o grupie 16 latków jadących na obóz wędrowny do Bługarii. Mnóstwo opisów tego pięknego kraju i dużo śmiechu z młodzieńczych zauroczeń.Taka lekka wakacyjna książka.I jeszcze lubię bardzo czytać Igorowi "Opowieści z Narnii" i "Harry Poter", wtedy robię to dla niego i dla siebie ;D

agusia

mama Gosi
Miasto
Radom
Rozwiązania
0
to moze troszke zadumy "NOSTALGIA ANIOŁA" o dziewczynce zamordowanej, ktora patrzy z gory na rodzine przezywajaca jej smierc

mrowa1

what's up!!!
Miasto
okolice Tarnowa
Rozwiązania
0
Ja lubie ksiazki na faktach autentycznych ostatnio czytaąłm o dziewczynce 5 letniej chorej na białaczce co jej matka pzrezywała ::) :( bardzo mnie wzruszyła ryczałam jak bóbr ::)
No i oczywiscie harrego potera ;D

loli

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
A jak byłam jeszcze w ciży to czytałam książkę Manueli Gretkowskiej "Polka".
Polka to imię dziewczynki -Pola -o której jest ta książka . W zasadzie to pamiętnik z każdego dnia ciąży i narodzin.

mrowa1

what's up!!!
Miasto
okolice Tarnowa
Rozwiązania
0
Loli ja czytałam tez ksiazke "dziecko pokuty" o dziewczynie bardzo religijnej wierzacej która zostałą zgwałcona i okazuje sie ze jest w ciazy i ma starszny dylemat bo neiwie czy urodzic czy usunac ??? wiecej nie powiem bo za duzo zdradze ;D

reklama

Magdabial

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
ja uwielbiam Chmielewską, moja ulubiona to "całe zdanie nieboszczyka" - śmiałam się do łez
ostatnio czytałam też Browna (Kod Leonarda, Anioły i Demony, Cyfrowa Twierdza)
książka polecon aprzez Agask Robin Schone "Zbudź się, kochanie"
i całą masę jakiś pierdółek... ale nic godnego polecenia bo nawet tytułu nie pamiętam :)

teraz zamówiłąm w Swiecie książki "krętka blada" Chmielewskiej i "siła miłości" (autora nie pamiętam) o kobiecie która jako jedyna wierzyłą że uda jej się porozumieć ze swoim dzieckiem chorym na autyzm... na faktach
jak przeczytam dam znać czy warto :)

poza tym lubię Remarque'a i podobno Coben jest dobry, ale nie czytałam nic jego...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry