reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warto przeczytać

Magdabial

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2005
Postów
4 851
Miasto
Gdańsk
Dziewczyny,
chcę abyśmy tu wpisywały tytuły i autorów książek, które cenicie i polecacie...

Uwielbiam czytać i w swoim domu chciałabym mieć całą ścianę zawaloną książkami - zaczynam zbierać ;) Ale kompletnie nie wiem za co się chwytać jak idę do księgarni i innych sklepów.. a opisy na okładce niewiele mi mówią...
Albo w bibliotece, nie wiem w którym mkierunku się udać :) a tak, powiem tytuł i książka przede mną ::) ;D
 
reklama
Super pomysł :D
Można by do opisu dodać kilka słów streszczonka. Jestem za. Tylko na razie nic nie czytam. Ale na pewno coś napiszę
 
Ja czytam przeróżne książki od fantastyki do lekkich miłych opowiadań.
Najbardziej lubię trylogię Tolkiena (czytałam ją już kilka razy).
Lubię też czytać Whartona a najbardziej podobała mi się jego książka "Niezawinione śmierci", ale inne są równie fajne, obecnie czytam "Ala"(to jest kontynuacja "Ptaśka")
Polecam również książkę Janusza Leona Wiśniewskiego "Samotność w sieci".W ciąży czytała "Kod Leonarda"- kontrowersyjna ale fajna
A ostatnio pochłoneła mnie książka Hanny Kowalskiej "Letnia Akademia Uczuć".To opowieść o grupie 16 latków jadących na obóz wędrowny do Bługarii. Mnóstwo opisów tego pięknego kraju i dużo śmiechu z młodzieńczych zauroczeń.Taka lekka wakacyjna książka.I jeszcze lubię bardzo czytać Igorowi "Opowieści z Narnii" i "Harry Poter", wtedy robię to dla niego i dla siebie ;D

 
to moze troszke zadumy "NOSTALGIA ANIOŁA" o dziewczynce zamordowanej, ktora patrzy z gory na rodzine przezywajaca jej smierc
 
Ja lubie ksiazki na faktach autentycznych ostatnio czytaąłm o dziewczynce 5 letniej chorej na białaczce co jej matka pzrezywała ::) :( bardzo mnie wzruszyła ryczałam jak bóbr ::)
No i oczywiscie harrego potera ;D
 
A jak byłam jeszcze w ciży to czytałam książkę Manueli Gretkowskiej "Polka".
Polka to imię dziewczynki -Pola -o której jest ta książka . W zasadzie to pamiętnik z każdego dnia ciąży i narodzin.
 
Loli ja czytałam tez ksiazke "dziecko pokuty" o dziewczynie bardzo religijnej wierzacej która zostałą zgwałcona i okazuje sie ze jest w ciazy i ma starszny dylemat bo neiwie czy urodzic czy usunac ??? wiecej nie powiem bo za duzo zdradze ;D
 
reklama
ja uwielbiam Chmielewską, moja ulubiona to "całe zdanie nieboszczyka" - śmiałam się do łez
ostatnio czytałam też Browna (Kod Leonarda, Anioły i Demony, Cyfrowa Twierdza)
książka polecon aprzez Agask Robin Schone "Zbudź się, kochanie"
i całą masę jakiś pierdółek... ale nic godnego polecenia bo nawet tytułu nie pamiętam :)

teraz zamówiłąm w Swiecie książki "krętka blada" Chmielewskiej i "siła miłości" (autora nie pamiętam) o kobiecie która jako jedyna wierzyłą że uda jej się porozumieć ze swoim dzieckiem chorym na autyzm... na faktach
jak przeczytam dam znać czy warto :)

poza tym lubię Remarque'a i podobno Coben jest dobry, ale nie czytałam nic jego...
 
Do góry