reklama

warto przeczytać :)

1. Framama

Framama A teraz SERCA mam dwa!

witam!

bardzo lubię czytać ,ale ostatnio jakoś mniej mam czasu bo cały mój czas (nie tylko ten wolny:-p) poświęcam bez reszty mojej córeczce.
    nie byłabym sobą gdybym czegoś nie wykombinowałam dlatego też czytam w łazience np podczas kąpieli, kiedy córeczka zaśnie wolę poczytać niż sprzątać czy gotować.

ostatnio zaczytuję się w domu nad rozlewiskiem tzn czytam drugą część miłość nad rozlewiskiem. jestem pod wielkim wrażeniem , książkę czyta się bardzo fajnie, jest napisana przystępnym językiem taka dla mam, cioć, babć. pełna rodzinnych uczuć, prawdy o życiu. szczerze polecam :)

dziewczyny co warto kupić i przeczytać :) ?

2. kokusia31

kokusia31 mamusia dwóch łobuzic

Ja ostatnio "połknęłam" "Prezent na święta" Jacquelyn Mitchard. Książka bardzo wzruszająca.
    Ogólnie uwielbiam powieści lekkie, łatwe i przyjemne. Takie dla odstresowania się. Namiętnie czytuję książki z dawnych kolekcji "literatura na obcasach, w spódnicy, szpilkach"

3. reklama
  4. uleczka24

uleczka24 Początkująca w BB

Witam ja ostatnio czytalam KWIAT PUSTYNI-WARIS DIRIE bardzo wzruszajaca i pouczajaca ksiazka.

5. Framama

uleczka a jaki to rodzaj książki? jakiś pamiętnik? o czym to tak miej więcej?

ja teraz czytam "lawendowy pył" (autora zaraz spr bo mam na górze książkę). to historia losu kobiet dotkniętych wojną. opis perypetii, życiowych wyborów, no i oczywiście choć w tak ciężkich czasach pieknej miłość :)

6. Framama

cześć:)

ostatnio przeczytałam "nigdy dość" malwiny kowszewicz . książka jest jakby pamiętnikiem młodej kobiety, w którym opisuje swoje przeżycia. naprawdę napisana fajnym językiem . polecam :)

7. Framama

cześć!

właśnie skończyłam czytać "ulicę marzycieli" Roberta McLiam Wilson. określana mianem kultowej powieści z Irlandii. miłość widziana oczami faceta. średnio mnie zafascynowała.

8. Framama

Laski!

właśnie przeczytalam "skazani na siebie" sandry brown. polecam!

z katastrofy samolotowej uratowały się tylko dwie osoby. piękna i elegancka Rusty i jeniec z Wietnamu - Cooper - prawdziwy mężczyzna , który poradzi sobie w każdych warunkach. czekając na ratunek zamieszkali w lesniej chacie i choć broni się przed tym zakochali się w sobie ....

jeszcze raz polecam!

9. Irmina81

Irmina81 Początkująca w BB

Witam :) też mam ostatnio niewiele czasu na czytanie... Porzuciłam ambitną literaturę (przynajmniej na razie), a dla odstresowania polecam Jeżycjadę Małgorzaty Musierowicz:-) naprawdę warto wrócić po latach do domu rodziny Borejków... :-)
    Miłej lektury :)

10. reklama
  11. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

hej nie wiem czy ktoś tu zagląda...
    też lubię czytać...:)
    czytałam dom nad rozlewiskiem ze 2 lata temu róznież polecam... a w tym roku widziałam w tv film :)
    miłość nad rozleiskiem również :)

uwielbiam czytać książki autora Paulo Colleho
    i różne np dramaty , czy jakieś thillery

ale ostatnio niestety czasu brak na wszytsko , a już wogóle nie mam gdzie książek kupić....
    mieszkam za granicą , także nie poczytam sobie za dużo... raz na jaiś czas mama mi wysyła książkę
    zanim urodziłam mogłam czytać codziennie...
    teraz czytuję Baby boom :D

12. Agacia80

Agacia80 Gość

Witam!:tak:
    Moje maluchy idą dość szybko spać (dzięki Bogu) więc mam czasami chwilkę na czytanie. Ostatnio siostra poleciła mi "Zmierzch", tak mi się spodobało, że przeczytałam całą sagę. Teraz pozwoliłam sobie na chwilkę z dobrym kryminałem Aleksandry Maryniny. Pozdrawiam

Poleć forum