reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

warunkowe umorzenie postępowania

reklama
proszę o informacje czy w zaświadczeniu o niekaralności będzie informacja o warunkowym umorzeniu postępowania?
Osoba wobec której zastosowano warunkowe umorzenie postępowania jest, mimo figurowania w KRK, osobą niekaraną.

czy pracodawca bierze pod uwagę takie warunkowe umorzenie postępowania w momencie podjęcia pracy?
Nie rozumiem o co Pani pyta.

czy można w jakiś sposób zawnioskować w wniosku o niekaralność aby ominąć to warunkowe umorzenie postępowania? aby było niewidoczne?
Nie ma możliwości wpływania na zakres informacji w wyciągu z KRK.
 
Zasady forum eksperckiego „Porady prawnika”

1. Forum jest częścią portalu BabyBoom.pl skierowanego do obecnych i przyszłych rodziców, toteż poradnictwo prawne dotyczy problematyki związanej bezpośrednio z rodzicielstwem, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego oraz prawa pracy.

2. Pytania prosimy zadawać poprzez zakładanie nowego wątku.

3. Użytkowniku, jeśli chcesz szybko uzyskać poradę prawną, pamiętaj proszę o:
• tytułowaniu wątku w sposób odzwierciedlający problem np.: „jak napisać wniosek o podwyższenie alimentów”, „ograniczenie władzy rodzicielskiej” itp.;
• jak najdokładniejszym opisie swojej sytuacji.

4. W celu uniknięcia dublowania wątków, przed zadaniem pytania zaleca się skorzystanie z wyszukiwarki.

5. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia niektórych pytań użytkowników bez odpowiedz.

6. W trosce o przejrzystość forum, posty niezwiązane z tematyką forum będą usuwane.
 
Zasady forum eksperckiego „Porady prawnika”

1. Forum jest częścią portalu BabyBoom.pl skierowanego do obecnych i przyszłych rodziców, toteż poradnictwo prawne dotyczy problematyki związanej bezpośrednio z rodzicielstwem, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego oraz prawa pracy.

2. Pytania prosimy zadawać poprzez zakładanie nowego wątku.

3. Użytkowniku, jeśli chcesz szybko uzyskać poradę prawną, pamiętaj proszę o:
• tytułowaniu wątku w sposób odzwierciedlający problem np.: „jak napisać wniosek o podwyższenie alimentów”, „ograniczenie władzy rodzicielskiej” itp.;
• jak najdokładniejszym opisie swojej sytuacji.

4. W celu uniknięcia dublowania wątków, przed zadaniem pytania zaleca się skorzystanie z wyszukiwarki.

5. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia niektórych pytań użytkowników bez odpowiedz.

6. W trosce o przejrzystość forum, posty niezwiązane z tematyką forum będą usuwane.

Alez ja odpowiedziałam na Pani pytanie. Nie widzę sensu pisania jeszcze raz tego co napisałam wcześniej.
1. Jak pisałam osoba taka figuruje w KRK ale nie jako karana.
2. Jak sama Pani stwierdziła są różne zakresy informacji jakie można zawrzeć w wyciągu z KRK. Zakres informacji zalezy od tego jakie zaświadczenie jest Pani potrzebne (o jakim zakresie).

Poza tym zasaje Pani pytania, na które ani ja ani nikt inny poza pracodawcą Pani nie odpowie. Ja nie mam ani wiedzy, ani wpływu na to jak pracodawca zareaguje na informacje o warunkowym umorzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry