reklama

warunkowe umorzenie postępowania

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez ewka1985, 8 Lipiec 2011.

1. ewka1985

ewka1985 Gość

.....

Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 Sierpień 2011
  2. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Osoba wobec której zastosowano warunkowe umorzenie postępowania jest, mimo figurowania w KRK, osobą niekaraną.

Nie rozumiem o co Pani pyta.

Nie ma możliwości wpływania na zakres informacji w wyciągu z KRK.

3. reklama
  4. Noel

Noel Kochająca mama

Zasady forum eksperckiego „Porady prawnika”

1. Forum jest częścią portalu BabyBoom.pl skierowanego do obecnych i przyszłych rodziców, toteż poradnictwo prawne dotyczy problematyki związanej bezpośrednio z rodzicielstwem, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego oraz prawa pracy.

2. Pytania prosimy zadawać poprzez zakładanie nowego wątku.

3. Użytkowniku, jeśli chcesz szybko uzyskać poradę prawną, pamiętaj proszę o:
    • tytułowaniu wątku w sposób odzwierciedlający problem np.: „jak napisać wniosek o podwyższenie alimentów”, „ograniczenie władzy rodzicielskiej” itp.;
    • jak najdokładniejszym opisie swojej sytuacji.

4. W celu uniknięcia dublowania wątków, przed zadaniem pytania zaleca się skorzystanie z wyszukiwarki.

5. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia niektórych pytań użytkowników bez odpowiedz.

6. W trosce o przejrzystość forum, posty niezwiązane z tematyką forum będą usuwane.

5. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Alez ja odpowiedziałam na Pani pytanie. Nie widzę sensu pisania jeszcze raz tego co napisałam wcześniej.
    1. Jak pisałam osoba taka figuruje w KRK ale nie jako karana.
    2. Jak sama Pani stwierdziła są różne zakresy informacji jakie można zawrzeć w wyciągu z KRK. Zakres informacji zalezy od tego jakie zaświadczenie jest Pani potrzebne (o jakim zakresie).

Poza tym zasaje Pani pytania, na które ani ja ani nikt inny poza pracodawcą Pani nie odpowie. Ja nie mam ani wiedzy, ani wpływu na to jak pracodawca zareaguje na informacje o warunkowym umorzeniu.

Ostatnia edycja: 29 Lipiec 2011

Poleć forum