reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warzywa w diecie dziecka

Myślę, że powinna być OK, skoro buraczki przeszły. Mój synek bardzo ją lubi, no ale jest trochę starszy.
 
reklama
Już jadła... Aż się uszy trzęsły... Nic sie nie działo. z resztą Julka (odpukać :)) jest dzieckiem które moze jeść wszystko i nnic sie nie dzieje.
 
Od kiey mozna podawac pomidory? teraz sa juz dobre i mysalam, zeby corce zrobic pomidorowa. Hipp ma jakies danie z pomidorami od 7 miesiaca, ale wydaje mi sie, ze to ciu wczesnie?
 
pediatra mojej córci opwiedziała żeby wprowadzać nowe pokarmy tak jak producenci robią zupki,czyli jeśli piszą że to i to jest od 6 miesiaca to mogę tak dać.
 
Moje dziecko dzisiaj zjadło pare łyżek pomidorówki z ryzem własnej roboty ::) .Co najgorsze ..była ona przeznaczona głównie dla ns czyli rodziców .Była z kostkami rosołowymi i koncentratem pomidorowym ::) ::) .Moj synek polizał łyzke i zaczoł sie krzyk ze chcem ...i koniec .Wiec dostał pare łyżek i ...nic ..zero jakich kolwiek kolek , wysypek itp.
....jestem w bardzo wielkim szoku ...

Ciekawe czy jak ugotuje np. lekki krupniczek to tez zje ..
 
Ja juz dawałam Julci pomidorową z gerbera, i indyka z pomidorami... Uwielbia. Taki domowy rosołek też juz wciągała. Nic Jej nie było. Zreszta ostatnio truskawek też próbowała i ani krosteczki. Ale pierwsze zupki jadła już w 4 miesiacu ( po konsultacji z lekarzem)
 
reklama
ważniejsze jest by nie przyprawiać zbyt, szkoda kubków smakowych dziecka (papryka, pieprz, sól), najlepiej jakaś surówka typu: jabłko, marchewka, pietruszka, pare kropli cytryny.
 
Do góry