reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasz 3 i kolejny poród... express czy wręcz przeciwnie ??

Ja prawie swój trzeci poród przegapiłam. Byłam na patologii i dzięki temu zdążyłam urodzić w szpitalu, bo jak się zorientowałam, że rodzę, to miałam już 9 cm rozwarcia. Zdecydowanie najszybszy z porodów moich
 
reklama
Może to nie zbyt w temacie bo mój 1 a nie 3 ale mój porod włącznie z bólami trwał godzinę, jestem przerażona co będzie z drugim. Chyba będę błagać lekarza by mnie w szpitalu bliżej terminu już ulokował
 
Może to nie zbyt w temacie bo mój 1 a nie 3 ale mój porod włącznie z bólami trwał godzinę, jestem przerażona co będzie z drugim. Chyba będę błagać lekarza by mnie w szpitalu bliżej terminu już ulokował
Może być jak u mnie drugi - wywoływany, bo dziecię się nie spieszyło :p

Czasem każdy kolejny szybszy a czasem inny po prostu.
Czytałam kiedyś opowieści wielomamy - chyba 7 czy ósemki dzieci. Wcale nie miała tak, że z każdym kolejnym ileś min/godzin krócej. Takie historie są bardzo ciekawe, zwłaszcza, że nie częste ;) Może znajdę to wrzucę.
 
Może być jak u mnie drugi - wywoływany, bo dziecię się nie spieszyło :p

Czasem każdy kolejny szybszy a czasem inny po prostu.
Czytałam kiedyś opowieści wielomamy - chyba 7 czy ósemki dzieci. Wcale nie miała tak, że z każdym kolejnym ileś min/godzin krócej. Takie historie są bardzo ciekawe, zwłaszcza, że nie częste ;) Może znajdę to wrzucę.
Zgadzam się w 100% każdy porod jest inny i indywidualny, chętnie poczytam takie historie. :D
 
Hmm u mnie
1 - 9 godzin
2- 15 minut do tego zero bólu nie czułam nawet skurczy [emoji33]
3- 25 minut razem z partymi ..
moja koleżanka 5 rodziła 8 minut [emoji23]
 
reklama
Do góry